Dětské hračky, klíče nebo balzám na rty

r1.jpgDíky pokročilému senzoru s technologií laseru a kamery, které dokážou detekovat i drobné předměty, tak robotický vysavač nic nezaskočí a případně nevysaje ani promyšleně nastražené kostičky ze stavebnice vašich dětí nebo drobnost, která vám vypadla z kabelky při kvapném odchodu do práce. Na rozdíl od jiných robotických vysavačů vybavených laserovou navigací má X-Plorer S120 AI (RR7867) laser umístěný až o 33 % níže a lépe tak identifikuje nízko položené překážky.

Chytřejší úklid s pomocí umělé inteligence

r2.jpgVysavač lze naprogramovat například pomocí chytrého telefonu, aby se vyhnul konkrétním zónám, protože jste je již uklidili, nebo se momentálně v té části domácnosti aktivně pohybujete. Umělá inteligence dokáže rovnou sama identifikovat problematická místa pro pohyb robota a rovnou vám je navrhne. Stačí pouze na displeji telefonu potvrdit a máte hotovo. Rovněž se v průběhu používání robot učí, jaké máte ve své domácnosti zvyky – kdy obvykle uklízíte, v jakých místnostech, aplikace vám navrhne optimální rozvržení úklidu.

Díky přesné navigaci si robot trvale mapuje terén a dokáže si zapamatovat úklid více místností i podlaží včetně toho, jestli a kde má vyčistit koberec nebo vytřít dlažbu. Dokáže komunikovat s dalšími spotřebiči chytré domácnosti a vzájemně synchronizovat činnost. Jelikož vysavač zpracovává citlivá data týkající se vaší domácnosti, ta jsou bezpečně uchovávána v datových centrech v rámci Evropské unie.

r3.jpg4v1 pro dokonale čistou domácnost a výkonný filtr

O důkladný úklid podlah se postarají dva postranní kartáče na rohy a těžko dostupná místa, centrální kartáč na velké nečistoty a chuchvalce prachu, motor o sacím výkonu 2700 Pa zajistí perfektní vysátí, zatímco Aqua Power System dočista vytře. Neunikne ani smítko, natož nečistoty z kožíšků domácích mazlíčků. Díky HEPA filtraci zachytí až 99,9 % prachových částic a alergenů.

Bezstarostná jízda

X-Plorer Serie 120 (RR7867) je vybaven lithium-iontovou baterií s extrémní výdrží a schopností autonomního úklidu až 120 minut, během kterých uklidí neuvěřitelných 150 metrů čtverečních plochy na jedno nabití! Díky automatickému dobíjení s funkcí pokračování v úklidu může být velikost uklizené plochy v podstatě neomezená. Nemusíte se bát zapnout jej v režimu EKO třeba i v noci, vaše sny nebudou rušeny. Dalším příjemným bonusem je snadná údržba – nádobu na prach s velkým objemem 0,7 l pro méně časté vyprazdňování snadno jedním pohybem vyjmete, protože je prakticky umístěna v horní části vysavače. Díky autonomnímu vyhodnocení potřeby dobíjení vysavače se vždy v dokovací stanici plně dobije a může pokračovat ve spanilé jízdě k vašemu čistému domovu.
Doporučená cena je 13 999 CZK.

r4.jpg

Více na ROWENTA.CZ

Francouzská rodinná firma Groupe SEB, na českém trhu známá díky značkám Tefal, Rowenta či Krups, se v rámci svého projektu zavazuje k Opravitelnosti výrobků po dobu 10 let – to platí již pro celých 95 % produkce společnosti.
623c603d691d6obrazek.jpg