Rowenta, německá značka s francouzským šarmem, připravila pro letošní jaro sérii designově nádherných kousků, přesvědčivých svou funkčností, účinností i ergonomičností. Oblíbené a léty prověřené řady domácích vysavačů doplnily inovované modely, které dokáží vyhovět nárokům všech zákazníků: 3 nové modely dokonalých sáčkových vysavačů s certifikací 4A doplňuje řada kompaktních bezsáčkových přístrojů a 3 tyčové akumulátorové vysavače. 

 

VysAAAAvá dokonale: 4 Áčka pro perfektní domácnost

RowentaVlajkovou lodí mezi vysavači značky je nová a vylepšená generace sáčkových přístrojů Rowenta Silence Force Compact. Kvalitní, extrémně tichý a výkonný spotřebič zajistí bezchybný úklid i v náročných rodinách alergiků. Celá modelová řada nese označení AAAA: první „A“ potvrzuje výjimečnou účinnost na tvrdých podlahách, druhé efektivitu vysávání koberců, třetí „A“ patří filtraci prachu z vysavače a poslední si vysloužily v kategorii energetické účinnosti.

Vysoce ekologický motor zaručuje, že i při sníženém výkonu 750 W dosáhnete maximální efektivity srovnatelné s modely o výkonu 2 200 W. Vysavač je vybaven sáčkem High Filtration Hygiene+ o kapacitě 3,5 l, který disponuje samouzavíratelnou klapkou a zamezí tak úniku nečistot ven při manipulaci s plným sáčkem.

Charakteristický je pro celou řadu i ultra tichý chod: pouhých 68 dB přístroje řadí mezi nejtišší vysavače na trhu.

Červený výkonný vysavač Rowenta Silence Force Compact AAAA Animal Care RO6383EA nabízí bohaté příslušenství. Na teleskopickou kovovou sací trubici můžete jednoduše a bezpečně s Lock Systemem nasadit unikátní univerzální hubici Deep Clean Head pro účinnost čištění „A“ na tvrdém povrchu i na kobercích, hubici na parkety, štěrbinovou hubici nebo mini turbo kartáč. Trademark značky, integrovaný kartáček Easy Brush pro úklid nábytku máte vždy po ruce, přímo v rukojeti vysavače.

V nabídce jsou ještě další dva modely stejné výkonnostní kvality: černý Rowenta Silence Force Compact AAAA Parquett RO6355EA s parketovou hubicí a modrý Rowenta Silence Force Compact AAAA RO6331EAv základní výbavě. Rowenta si za vynikající kvalitou výrobku stojí: na vysavače Rowenta Silence Force Compact AAAA dostanete 5 let záruku.

  • Rowenta Silence Force Compact AAAA RO6331EA stojí 5.999 Kč
  • Rowenta Silence Force Compact AAAA RO6355EA stojí 6.299 Kč
  • Rowenta Silence Force Compact AAAA Animal Care RO6383EA stojí 6.599 Kč

 

Jednoduchost a konstantní výkon, který nezklame

RowentaZejména rodiny s dětmi a majitelé zvířecích mazlíčků si rychle zvyknou na nové bezsáčkové přístroje Rowenta Compact Power Cyclonic. Ergonomická robustní konstrukce s velkými kolečky pro snadnou manipulaci v moderním dynamickém designu je jasnou odpovědí, proč v západní Evropě ovládly bezsáčkové vysavače 50 % domácností.

Propracovaný model vysavače s pokročilou cyklonovou technologií umožňuje pohodlné a intuitivní vyprazdňování prakticky tvarované prachové nádoby. Lehce lze vyjmout i kompletně omyvatelný vícevrstvý pěnový filtr, který chrání HEPA filtr a zajistit tak čistou údržbu vysavače. Díky dvojitému systému filtrace nehrozí průnik prachu do motoru a přístroj má dlouhotrvající stabilní sací výkon. Oproti jiným bezsáčkovým vysavačům je Rowenta Compact Power Cyclonic také tišší: při provozu dosahuje 79 dB.   

Modelům opět nechybí kartáček Easy Brush, který je integrovaný v rukojeti. Základní výbavu nabízí modrý model Rowenta Compact Power Cyclonic RO3731EA, parketovou hubicí navíc disponuje oranžový Rowenta Compact Power Cyclonic Parquet RO3753EA. V největší výbavě s mini turbo kartáčem se nabízí Rowenta Compact Power Cyclonic Animal Care RO3786EA v módním šedém odstínu.

  • Rowenta Compact Power Cyclonic RO3731EA stojí 3.199 Kč
  • Rowenta Compact Power Cyclonic Parquet RO3753EA stojí 3.399 Kč
  • Rowenta Compact Power Cyclonic Animal Care RO3786EA stojí 3.699 Kč

 

Okamžitě připraven pomoci: elegantní praktičnost bez kabelu

RowentaBez sáčku, bez kabelu, přitom extrémně účinně. Trojice nových modelů tyčového vysavače Rowenta Air Force Lithium splňuje nejvyšší nároky na moderní přístroj, který zabere málo místa, má vysokou účinnost a je vždy při ruce k okamžitému vysávání. Pohodlně s ním lze zvládnou vysát byt o výměře 90 metrů čtverečních, aniž by bylo nutné stroj dobíjet nebo se musely nečistoty z nádoby průběžně vynášet.

Vysoce efektivní patentovaný systém Air Force Cyclonic Technologyoddělí nečistoty od vzduchu rychlostí až 120 km/hod a ve spojení s ultra účinnou tenkou patentovanou sací hubicí Delta a rotačním turbokartáčem garantuje kvalitní a komfortní vysávání. Rychlost vysávání podle typu povrchu můžete regulovat přímo na rukojeti stroje.

Nové lithiové akumulátory mají 2x delší životnost než původní nikl metal hydridové. Červený model Rowenta Air Force Lithium 18V RH8813WH se nabije za 10 hodin a akumulátor vydrží až 35 minut, černý Rowenta Air Force Lithium 25,2V RH8829WO disponuje akumulátorem a výdrží až 45 minut. Poslední ze série, stříbrný Rowenta Air Force Extreme Lithium 25,2V Delta Vision RH8879WO se nabíjí pouhých 6 hodin a výdrž akumulátoru je až 65 minut.

  • Rowenta Air Force Lithium 18V RH8813WH stojí 5.999 Kč
  • Rowenta Air Force Lithium 25,2V RH8829WO stojí 6.499 Kč
  • Rowenta Air Force Extreme Lithium 25,2V Delta Vision RH8879WO stojí 6.999 Kč

 

Více informací na stránkách www.rowenta.cz

Čtěte také:

Reklama