Léto se pomalu blíží a nyní je čas na přípravu. Chcete zhubnout do plavek? Zbavit se celulitidy? A co takhle mít krásné nohy bez nechtěných chloupků?

Chceme vám představit Nový epilátor IPL Derma Perfect Instant, který právě nyní testujeme v redakci.

RowentaNeustálé starosti s žiletkami? S epilátorem IPL Derma Perfect Instant nemusíte myslet na holení tak často jako při použití klasických holicích strojků.  Díky tomuto epilátoru bude vaše pokožka hladká tak dlouho a starosti s chloupky jsou pryč.

Nový epilátor IPL Derma Perfect Instant  nabízí nejúčinnější IPL bezbolestnou epilaci díky přesně zacílenému paprsku, viditelné výsledky jsou již po první aplikaci*. Nová generace epilátoru IPL s intenzivně zacíleným paprskem umožňuje 2x rychlejší epilaci. Patentovaný systém Pro Precision zvyšuje účinnost a rychlost epilace o 28% již v průběhu prvního měsíce používání** a zajišťuje, aby žádné místo nebylo ošetřeno 2x a pokožka tak netrpěla.

Podívejte se na video:

Epilátor IPL Derma Perfect Instant Soft zajistí revoluční bezbolestnou epilaci pro dokonale hladkou a jemnou pokožku vycházející z patentované technologie ACTIVE PULSE jenž maximalizuje účinek redukce chloupků. Profesionální výsledky se dostaví díky rotačnímu válečku, který zajistí rovnoměrné ošetření bez vynechaných míst. Navíc Quartz (křemíková) lampa vystačí na celou dobu ošetření, není tak třeba dokupovat náhradní a je vyměnitelná pro další členy rodiny.

Rowenta IPL Derma Perfect Instant Soft myslí na vaše bezpečí.  Vysoká bezpečnost pro oči je garantovaná dle nejpřísnějších mezinárodních norem***. Maximální, dermatologicky potvrzená bezpečnost a účinnost je dána automatickým zablokováním paprsku, pokud okénko není v kontaktu s pokožkou, nebo pokud je pokožka příliš tmavé. Používání epilátoru je příjemné, jeho kompaktní rozměry jsou vytvořeny tak, aby aplikace byla ergonomická a skladování jednoduché.

Rowenta IPL Derma Perfect Instant Soft je k dostání od března 2016 za cenu 9999,-Kč.

Více informací na www.rowenta.cz

*          Externí testování, květen 2015, testováno průměrně 30 uživateli.

**        Na základě testu provedeného externí laboratoří na 21 osobách. Srovnání s DermaPerfect bez nástavce Pro Precision.

***      Dle normy IECXX.

Reklama