protože zimu opravdu miluje a nijak jí nevadí. Narozdíl od její paničky, čtenářky s nickem Žábina, které stačí maximálně hodina a půl a pak zase hajdy do tepla.

bornie

Přeji hezký zimní den všem, máme 6 letou fenku rotvajlera jménem Bornie. Ta obleček nepotřebuje, zima jí venku není ani v největších mrazech. Já jdu zabalená a zakuklená, jak to jde, tváře zmrzlé, ruce i v rukavicích ledové a Bornie si vykračuje, jako by vůbec zima nebyla.

bornie

Teď jak byly ty velké mrazy, měla i námrazu na zádech a bylo jí to jedno. Byla by venku klidně i celé odpoledne, ale já vydržím tak hodinu nebo hodinu a půl a už mě to láká zpět do tepla, pěkně uvařit grog a zabalit se do deky s hezkou knížkou:-).

Ale co se týče menších pejsků, rozhodně by oblečky mít měli. Na procházce dokonce potkáváme fenku boxera, která má taky obleček, je to vlastně taková deka přehozená přes záda a pod břichem zapnutá...

Mrazy jsou sice letos velké, ale alespoň je zima, jak má být a my se budeme o to více těšit na jaro a na léto.

Žábina.

To je hezká teorie. Já si také myslím, že taková zima je hezčí, než bláto a déšť. Ale ty mrazy by mohly trochu polevit. Mínus pět by mi úplně stačilo

Jak vyhovuje letošní mrazivá zima vám, milé ženy-in? Jak ji snášejí vaše zvířata?

Napište nám také na redakce@zena-in.cz

 

Reklama