5f770fd57fe62obrazek.png
Co jsou kmenové buňky?
Kmenové buňky jsou nediferencované buňky s unikátní schopností se dělit a přeměnit se na jiný buněčný typ. Díky těmto jedinečným vlastnostem umožňují pokožce vytvářet nové buňky a tím opravit poškozené či narušené části pokožky na problematických partiích těla. Kmenové buňky jsou proto právem považovány za malý kosmetický zázrak, který dokáže redukovat nedokonalosti pokožky a účinně bojovat se stárnutím pleti.

Jak působí kmenové buňky na pokožku?

Každá žena se s přibývajícím věkem začne více zajímat o svou pokožku. Především po překročení třicátého roku začne pokožka v důsledku ubývání důležitých látek ztrácet svou přirozenou pružnost a pevnost. Objevují se proto první drobné vrásky a další nedokonalosti v podobě jizviček, celulitidy i strií. V tu chvíli je potřeba své pokožce poskytnout mnohem větší péči, nežli jen občasné použití tělového mléka. Tou správnou volbou na podporu obnovy pružnosti a pevnosti pleti je kvalitní kosmetika s obsahem přírodních kmenových buněk. Kmenové buňky AKOSKY®APIUM získávané z celeru jsou velmi cennou složkou v dámské kosmetice především díky své unikátní schopnosti aktivovat tvorbu nového kolagenu v pokožce. Aktivní látky rostlinných kmenových buněk vyhledají poškozené místo na pokožce a zajistí tak její regeneraci až k úplnému obnovení. Díky tomu je kosmetika s kmenovými buňkami ideálním řešením ve chvíli, kdy vaši pokožku zdobí celulitida, strie, vrásky a dokonce i jizvy.
5f75d013e68eaobrazek.png

Luxusní péče s kmenovými buňkami AKOSKY®APIUM

Hydratace, výživa a regenerace. To jsou tři nejdůležitější složky v elixíru mládí pro vaši pokožku. Luxusní olejové sérum Onclé s kmenovými buňkami AKOSKY®APIUM je díky svému jedinečnému složení a pečlivě vytvořené receptuře specialistou na regeneraci, výživu, hloubkovou hydrataci a obnovu pokožky, na které se již projevily drobné nedokonalosti. Kromě kmenových buněk obsahuje sérum také vzácný olej z ořechů Inca Inchi, který zpomaluje stárnutí pokožky a zajišťuje pleti bohatou výživu díky obsahu antioxidantů. Přírodní squalan se stará o její vláčnost a jemnost.

Reklama