Kaufland nabízí širokou škálu veganských a vegetariánských produktů. Vlastní značku K-take it veggie uvedl na trh již v roce 2016 a sortiment neustále rozšiřuje. Většina produktů je v bio kvalitě, a navíc za skvělé ceny. Nabídka zahrnuje sójová, mandlová, ovesná nebo rýžová „mléka“, jogurty, pomazánky i bezmasé uzeniny nebo hotová jídla. Kvalitu potvrzuje vítězství Veggiegurt K-take it veggie v testování spotřebitelského časopisu dTest v loňském roce. Na webových stránkách kaufland.cz najdete veggie tipy i kuchařku.

Alternativy mléčných výrobků
Posledními novinkami jsou bio „mléka“ a kokosové jogurty.
Mandlový nápoj bio vez cukru K-take it veggie s vysokým podílem obsahu mandlí
1 l 39,90 Kč
Rýžový nápoj bio K-take it veggie s vysokým podílem obsahu rýže
1 l 39,90 Kč
Ovesný nápoj – vanilka bio K-take it veggie – ovesné nápoje se těší stále větší oblibě
1 l 39,90 Kč

Ovesný nápoj bio K-take it veggie – čokoláda
1 l 39,90 Kč


Kokosový veggiegurt natur K-take it veggie
– má jemnou krémovou konzistenci a lahodnou kokosovou chuť, vysoký podíl kokosového mléka a obsah vlákniny, nízký obsah cukru.
400 g 59,90 Kč
Kokosový veggiegurt mango-maracuja K-take it veggie – má jemnou krémovou konzistenci a lahodnou kokosovou chuť, vysoký podíl kokosového mléka a vlákniny, nízký obsah cukru.
400 g 59,90 Kč
Veggiegurt K-take it veggie ze sóji uspěl v loňském roce v testování spotřebitelského časopisu dTest mezi 32 značkami. Je bio, bez přidaného cukru a výživovými hodnotami srovnatelný s běžnými jogurty. Navíc vychází nejlevněji – 500 gramů stojí 42,90 Kč. Je ideální na lahodné smoothie – stačí rozmixovat čerstvé ovoce, ovesné vločky a přidat lžičku medu případně čerstvou mátu.

Rostlinné alternativy smetany jsou skvělé na vaření i přípravu zdravějších dezertů. Některé pokrmy jejich extra jemnou chuť a konzistenci přímo vyžadují. A jakmile jednou vyzkoušíte, jak úžasně se s nimi pracuje, určitě to nebude vaše poslední kulinářská zkušenost. Privátní značka Kauflandu K-take it veggie nabízí hned 3 varianty – kokosovou, sójovou nebo ovesnou.

Sójová alternativa smetany K-take it veggie se hodí téměř na vše, protože je neutrální. Využijete ji na omáčky, zahuštění polévek, do zapékaných pokrmů nebo nahradí klasickou smetanu v dezertech jako panna cotte či crème brûlée.
200 ml stojí 24,90 Kč
Ovesná alternativa smetany K-take it veggie zahustí a vytvoří smetanový efekt ve sladkých i slaných pokrmech.
200 ml stojí 29,90 Kč
V kokosové alternativě smetaně K-take it veggie je aroma výrazné, proto se více hodí na přípravu asijské kuchyně a krásně ovoní dezerty.
200 ml stojí 34,90 Kč

Chystané novinky budou v nabídce v průběhu první poloviny roku. V nabídce K-take it veggie přibyde i alternativa k mletému masu či rostlinný burger. Zákazníci se rozhodně mají na co těšit.

Více na KAUFLAND.CZ

Reklama