Čtenářka Dispečerka měla včera narozeniny a její manžel jí připravil velké překvapení. Ačkoliv nikdy nevařil, včera se vrhl do kuchyně.


Zrovna včera mě můj manžel, u něhož je top kuchařského umění vaječina a čaj, překvapil úžasnou večeří (kterou sám připravil). Měla jsem narozeniny a čekalo mě obrovská pochoutka. Roštěnky s opékaným bramborem a zeleninovou oblohou.

Dlouho se prý na to připravoval. Objednal si maso na roštěnou, spoustu zeleniny, přečetl pár receptů na internetu a jal se kuchtit. Není to u nás nic obvyklého, že tatíček vaří a tak všichni chodili tuto akci zvědavě okukovat. No, vonělo to nádherně. Vypadalo to nakonec taky skvěle.

Ovšem maso – zlatý hřeb večera- bylo tuhé jak podešev. Někde se mu to asi žvejklo!

Ovšem nikdo to nedal ani oka mrknutím znát, pidlovali jsme to maso jak se dalo, ale pořád jsem chválili, chválili, chválili. Hlavně já. No, vždyť už ta snaha!!!

A znáte to - už by mi nikdy nic neuvařil.

A i přes ten malý nedostatek, ale opravdu jen maličký, to byl můj nejhezčí dárek.

Zdraví Dispečerka
Tento text nebyl redakčně upraven


Díky Dispečerko za váš příspěvek a přeji vše nejlepší! A s tou kritikou vám gratuluji, udělala jste moc dobře. Chválit nás je třeba, chválit a chválit… to ví každá moudrá žena…

Dnes máme téma dne:

Historky z oslav našich kulatin. Ať už vám je 20, nebo 60. Jistě nějakou veselou máte. Neleňte a napište mi ji do e-mailu.

redakce@zena-in.cz

Jednu z vás odměním květinou, doručenou až na místo vámi určené.