Už jedenáctým rokem nabízí drogerie – parfumerie ROSSMANN svým zákazníkům vybrané produkty pod vlastní značkou. Vyznačují se vysokou kvalitou a příznivou cenou současně.

Jejich sortiment je velmi široký. Sahá od kosmetiky a wellness produktů přes výrobky pro domácnost, potravu pro psy a kočky až po nejrůznější dětské zboží. Jedno však mají všechny produkty společné: Lze je zakoupit exkluzivně pouze v prodejnách ROSSMANN.

Červená značka kvality


Pod červeně vyvedenou visačkou „Vaše značka kvality ROSSMANN“ naleznete zboží vyrobené z velmi pečlivě vybraných surovin a od prověřených dodavatelů. Přesto ještě procházejí soustavnou kontrolou. Jsou totiž v Německu nezávisle testovány, a to hned dvakrát.

Kvalita ROSSMANN prochází hodnocením Stiftung Warentest (Nadace testování zboží) a zároveň testováním německého ekonomického magazínu Öko Test, který je přímou konkurencí nadace. Stiftung Warentest vznikla v Německu v roce 1964 na základě rozhodnutí spolkového sněmu a reprezentuje spotřebitele. Její hodnocení probíhá tak, že anonymně nakupuje v obchodech výrobky, které následně odborně hodnotí. Také časopis Öko stojí na straně spotřebitelů a snaží se je chránit před nekvalitními nebo nebezpečnými výrobky. Má tradici od dubna roku 1985 a při testování sleduje zejména zdravotní rizika a dopady na životní prostředí.

Výsledky testů obou institucí (výhradně hodnocení „dobré“ a „velmi dobré“) garantují kvalitu značek, cenová politika drogerií – parfumerií ROSSMANN pak zaručuje výhodnou cenu. Spotřebitel tak získává produkt, který je důstojnou alternativou značkových výrobků ze velmi přijatelné peníze. Svou záruku kvality propůjčil ROSSMANN značkám Alouette, Babydream, Cerrus, Domol, Exquisite, Facelle, Flink & Sauber, For Your Beauty, Fusswohl, Helene D´Arcy, Isana, Lilliputz, Mel Merio, Prokudent, Rival de Loop, Sunozon, Wellness & Beauty, Winston a Yung.


Řada Isana dokáže rozmazlovat různé druhy pleti.Isana pod křídly ROSSMANNA


Řada Isana je přímo zrozena k tomu, aby rozmazlovala tělo. Kvalitní kosmetické výrobky udělají z každodenní osobní hygieny mimořádný zážitek. Rozsáhlý sortiment nabízí odpovídající péči pro každý typ pleti, a to do koupele i pro následnou péči o tělo.

Série Isana je dermatologicky testována. Má příznivé pH pro pokožku a hodí se ke každodennímu užití. Krémová konzistence sprchových gelů umožňuje snadné roztírání. Gely čistí pokožku jemně a šetrně, zajišťují optimální péči a dávají pocit pohodlí. Obsahují speciálně vybrané složky, aby vyhověly individuálním potřebám různých typů pokožky. Díky jejich blahodárnému působení se pleť po koupeli stává na dotek jemná a hladká. Účinek ještě zesílí použití tělového mléka téže řady se stejnými ošetřujícími vlastnostmi.


Děti sní o Babydream


Další řadou, za jejíž kvalitu ROSSMANN ručí vlastním jménem, je řada Babydream. Ta zahrnuje celou sérii výrobků včetně plenek, kosmetiky, podložek na přebalování, ubrousků a dětských výživ a kaše.

Plenky Babydream dokonale odpovídají moderním požadavkům na zajištění maximální ochrany a pohodlí a navíc jsou cenově snadno dostupné. Jejich absorpční jádro tvoří vláknitá buničina a granule, které se po kontaktu s tekutinou promění v gel. Díky tomu absorbují až dvakrát tolik moči, kolik vyprodukuje průměrné dítě. Jejich netkaný vnitřní povrch zaručuje rychlé proniknutí moči do plenky.

Plenky Babydream byly vyrobeny dětem na míru.Série výrobků Babydream

Opětovnému kontaktu s pokožkou brání speciální, velmi pružná záchytná fólie z neabsorbujících elastických syntetických vláken, umístěná přímo pod svrchní vrstvou. Tekutina jí rychle proteče, ale nedostane se zpět. Pojistkou proti prosáknutí na oblečení jsou pak pružné manžety okolo nožiček. Připočteme-li snadnou výměnu díky speciálním úchytkám pro prsty a veselý potisk, mají rodiče při nákupu ušetřeno dlouhé váhání. Volba je jasná…

 

www.rossmann.cz

 

Reklama