649f03f8ac05eimage.png

ROSSMANN jógu při západu slunce jsem si báječně užila

Zúčastnila jsem se akce drogerie ROSSMANN, která pořádala jógu při západu slunce na střeše obchodního centra Smíchov. Akce se konala 21.6., kdy celý den převládalo nádherné slunečné počasí. Po lehkém dešti se trochu ochladilo, což všem přišlo vhod.

Dress code zněl jasně – černá barva. Natáhla jsem legíny a mohlo se vyrazit. Už u vchodu se tvořila dlouhá fronta a bylo jasné, že se nás zúčastní opravdu hodně. Akce byla totiž celá vyprodaná. Každý jsme dostali tričko, podložku a ručník a stačilo si už jen najít místo.

Ještě před zahájením hlavního programu jsme měli možnost ochutnat a posilnit se smoothie s kolagenem nebo si dát limču. Pak už jsme se všichni přesunuli na svá místa a začalo se.

Jako první proběhla skvělá meditace se Zuzanou Klingrovou a následovala samotná jóga s lektorkou jógy a zakladatelkou Yoga Gang. Vše krásně popisovala a cvičení zvládli začátečníci, ale i pokročilí. Celou jógu mohli diváci sledovat na živém vysílání. Byl to naprosto báječný podvečer, kde jsme všichni cvičili jako jedno tělo a náramně si to užili. A co bylo skvělé? Vstupem jsme podpořili neziskový projekt Fandi mámám, který podporuje maminky samoživitelky.

image.png

Tím to ale nekončí!

Ať už jste se akce zúčastnili, nebo jste cvičili na livestreamu, rozhodně to není konec. Navštivte stránky Cvičte jógu nebo si rovnou stáhněte aplikaci, kde si můžete kdykoliv zacvičit se Zuzkou Klingrovou. Ať už jste začátečníci nebo pokročilí. Každý si zde přijde na své.

ross.jpg

Společnost ROSSMANN chce propojením s jógou povznést péči o sebe na vyšší úroveň a zaměřit se nejen na vnější, ale i vnitřní krásu a tím ještě více podtrhnout svůj slogan A život je krásnější. Pro širokou veřejnost také ROSSMANN spouští speciální web cvictejogu.cz s informacemi, zajímavými radami a tipy, které se týkají jógy a zdravého životního stylu. 

Cvičte jógu v aplikaci ROSSMANN

V aplikaci ROSSMANN CLUB můžete nově v sekci Cvičte jógu vybírat z několika jógových videí s profesionální cvičitelkou jógy Zuzanou Klingrovou. Už nemusíte pracně hledat videa na internetu, v aplikaci najdete vše na jednom místě. Stáhněte si aplikaci a udělejte každý den něco pro své zdraví.

Stáhněte si aplikaci!
647f491bcb3c2cvicte-s-nami-v-aplikaci.png

Reklama