Rosnička Karla Mráčková, maminka šestnáctiletého Nikoly a sedmiletého Maxmiliána, prý není nijak marnivá. Má sice ráda kvalitní kosmetiku, ale líčení rozhodně nepřehání. Zastává totiž názor, že je velmi důležité, aby nalíčená dívka či žena působila přirozeně.

Se svým zevnějškem je drobná blondýnka vcelku spokojená. Jediné, co jí vadí, je její nos. Neupřesnila sice, proč, ale ten současný jí prostě dost štve.

„Musím se přiznat, že vážně uvažuji o plastice nosu, po žádných jiných úpravách ale netoužím,“ řekla Mráčková Korzu.

Nebezpečí, že by se jí práce chirurgů natolik zalíbila, že by si pak nechala třeba pro změnu vymodelovat například ňadra, prý rozhodně nehrozí.

„Nechci žádné silikony, nemám k tomu důvod,“ tvrdí Karla rozhodně.

Lze jen doufat, že půvabná blondýnka nedopadne jako Monika Absolonová, které se nos po plastické operaci zbortil a ona musela jít „pod kudlu" dvakrát.

Karla Mráčková sice není, na rozdíl od mnohých jiných televizních rosniček, žádná modelka, přesto má svůj fanklub a mezi diváky mnoho ctitelů.

„Dostávám hodně dopisů i mailů. Nejčastěji chtějí lidé vědět, jestli moje příjmení Mráčková je pseudonym,“ prozradila. A je?

„Není, je to vážně jen shoda okolností. Už když jsem pracovala v Meteorologickém ústavu, kolegové si mě kvůli tomu často dobírali,“ směje se Karla.

Mráčky na obloze prý nemá vůbec ráda: „Nejraději mám slunečné počasí a udělá mi vždycky velkou radost, když ho mohu slíbit i divákům.“

Reklama