profimedia-0331961774.jpg

Foto: Profimedia

Roscoe Hamilton, Lewisův devítiletý pes, je pravidelnou tváří v paddocku a je jednou z nejobdivovanějších postav v garáži Stříbrných šípů. Roscoe je členem Hamiltonovy rodiny od roku 2013, ve stejném roce si Lewis koupil dalšího buldoka, Coco. Psi jsou součástí jeho života od dětství.

„Roscoe je nyní součástí modelingové agentury a má konkurzy. Postaví se proti 10 nebo 15 různým buldokům, když je potřeba buldok pro nějaký produkt,“ řekl Hamilton dříve pro Silver Arrows. „Dostává zaplaceno 700 dolarů za den, je to směšné, a ještě dostane svou odměnu. Miluje to,“ dodal.

Zajímavostí je, že je Roscoe, stejně jako jeho páníček Lewis Hamilton, veganem. „Celý život jedl normální psí žrádlo, stejně jako jídlo s masem. Ale měl problémy s dýcháním, což znamenalo, že nebyl schopen chodit moc daleko a že ho bolely klouby. Měl také kožní alergie. V roce 2020 jsem se rozhodl převést ho na veganskou stravu. Změnilo to jeho život. Nyní nemá žádné problémy s dýcháním. Už nemá stažené hrdlo, nepřehřívá se jako předtím a rád běhá. Alergické problémy také nemá. Už je zase jako štěně! Bylo úžasné na Roscoeovi vidět tyto změny. Jsem rád, že se o to mohu podělit,“ vysvětlil Hamilton.

Mistr světa z let 2008, 2014, 2015, 2017, 2018, 2019 a 2020 je známý svými extravagantními módními kreacemi. Ale není to jen on, koho můžeme vidět v nejrůznějších a občas dost bláznivých modelech. I Roscoe má své značkové oblečky. Před loňskou GP Británie na sobě měl například oblečení Dolce & Gabbana z limitované edice za 200 dolarů (4700 Kč). Ale proč ne, když si na ně dokonce sám vydělává.

Zdroje: Silver Arrows, Crash, The Sports Rush

Reklama