V brýlích se žlutými skly se nám čtenářka s nickem RosaGloriaDei sice nevyfotila, ale zato nám vyfotila jednu krásnou slečnu v bílých brýlkách s tmavými skly. Podívejte se na konci příspěvku.

Skvělé téma pro dnešní slunečný a větrný den J Nepatřím k lidem, kteří by nosili sluneční brýle celoročně  za jakéhokoliv počasí jen jako módní doplněk. Jediná situace je výjimkou – vyrážím-li do terénu na kole. Ač se dost potím, nedokážu jet bez nich. Mlhu, déšť či brzké stmívání jsem vyřešila tím, že jsem si pořídila brýle se žlutými skly. Vypadají sice příšerně (respektive já v nich vypadám příšerně), ale svůj účel splní. Když se mi někdy náhodou stalo, že jsem jela bez nich, cestu jsem doslova probrečela. Oči plné větru, prachu a mušek opravdu nejsou tím, oč stojím.

Naše malá dcerka dostala své první brýle proti sluníčku nedávno. Přesně, jak jsem čekala, ze všeho nejdříve měla potřebu je rozebrat. Naštěstí packa, která vypadává, se dá zasunout zpátky, tak vždy znovu obdivuji, jak jí to sluší, abych tím zajistila, že si je nesundá a bude je pyšně ukazovat světu. Zrak má jen jeden.

Já sama mimo cyklistiku brýle nosím, ale „elegantní“ mám jen jedny. Už bych je potřebovala vyměnit, ale nemám ráda to zkoušení. Přijde mi, že člověk sám sebe pořádně nevidí, muž nemá trpělivost, aby mi s výběrem pomohl (ať si potřebuji koupit cokoliv, být po jeho, beru první, na co sáhnu, hlavně, ať už z toho obchodu vypadneme) a navíc, často mají brýle v prostřední části takovou tu informační cedulku, která mi vždy maximálně překáží.

Píši dnes opět pozdě, byly jsme s malou na hřišti, ale abych nezůstala proti ostatním „žínkám“ pozadu, když už mám konečně v pořádku foťák, tak jsem tam naši Aničku v tom jejím modelu „vyblejskla“ J (svou fotku v brýlích snad ani žádnou nemám, mám-li, nevím o tom :)

RosaGloriaDei

fotkajedna

fotkadva

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

_____________________

Aničce to sluší :) Velká parádnice.
Jak píšeš o těch žlutých sklíčkách, já měla zase oranžové. Je fakt, že přes tyto barvy je svět krásně rozzářený. Ale vy ho máte díky Aničce rozzářený i tak :)
Děkuji za milý příspěvek a pozdravuj tam v tom milém kraji...
Saša

Téma 18. června 2012: Sluneční brýle

  • Nosíte je celoročně?
  • Máte je vždy u sebe v kabelce?
  • Kolikatery sluneční brýle máte?
  • Kde je nejčastěji kupujete?
  • Kolik peněz jste za ně ochotná dát?
  • Šetříte na nich, nebo si kupujte opravdu jen kvalitní kousky?
  • Máte nějakou příhodu se slunečními brýlemi?
  • Už jste je někdy ztratila, nebo naopak našla?
  • Pošlete nám svou fotku ve slunečních brýlích?

Na vaše příspěvky se těšíme na adrese: redakce@zena-in.cz

Partnerem tohoto tématu je Grand Optical, který také dodává cenu - balíček se slunečními brýlemi San Marco v hodnotě 1 200 Kč + červené tričko.

logo

cena

Reklama