a je si jistá, že je to ta NEJ osoba. Ale zrovna tak si JE jistá, že bychom byli bývali mohli mít lepšího prezidenta, kdybychom jej hned v počátku zodpovědněji hledali. Myslíte si totéž?

Hezký den všem, dnes budu stručná, přiznám se totiž, že volební maraton mě už maličko unavuje, což je nejspíš dáno tím, že ruku do ohně bych nedala ani za jednoho z kandidátů. O to více jsem se musela pousmát nad nedávno shlédnutým příspěvkem, jehož komentář začíná slovy: „Když nevíš, koho máš volit, tak se rozhodni pro toho, komu bys svěřil své děti, kdybys těžce onemocněl“, řekl (dodávám slůvko „prý“) Karlovi Schwarzenbergovi jeho otec…“ No, ani jednomu z pánů bych naši Aničku nesvěřila, když, tak maximálně na hodinu-dvě, abych ji nepřipravila o životní zážitek :-)

V prvním kole jsem volit nebyla, lyžovala jsem. Dnes tam zajdu, ale spíš pro pocity typu, že „poprvé můžu“ a „měla bych“, než, že bych byla přesvědčená o tom, že pan Zeman, kterému dám svůj hlas, je ta NEJ osoba.

Zrovna tak jsem si jistá, že bychom byli bývali mohli mít lepšího prezidenta, kdybychom jej hned v počátku zodpovědněji hledali (spíš možná, kdyby byli bývali potenciální prezidentští kandidáti sami chtěli, věřím totiž, že spousta úžasných lidí je situací v naší společnosti tak znechucena, že i kdyby jim byla kandidatura a podpora nabídnuta, nestál by jim ten mediální kolotoč za to a raději budou dál v klidu dělat svou práci, kterou mají rádi a jsou v ní dobří).

RosaGloriaDei

Milá RosaGloriaDei, vážím si vašeho příspěvku, ale tak trochu mi není jasné váš dodatek. Kandidáty jsme nehledali, ale sami se přihlásili. Nevím, jak jinak, než výběrem (hlasy) těch přihlášených, jsme to mohli ovlivnit.

Text nebyl redakčně upraven

Reklama