Pojďte se podívat na manžela čtenářky Kytinkak. Poslala k dnešnímu tématu fotky, na kterých ho zachycuje coby jeptišku. Bratr v akci...

Šla byste dobrovolně na pódium? Manžel čtenářky Kytinakak šel a takhle to dopadlo...


Přeji krásné pondělí tobě Jakube i všem ženinkám.
Na tento veselý den dlouho nezapomenu. Přemýšlela jsem, jestli mám vůbec svůj zážitek poslat. Né kvůli sobě, ale kvůli mému manželovi. Byli jsme spolu a přáteli na jedné akci ve vedlejší vesnici a probíhala v programu Travesty show. Pánové, převlečené za dámy si vybírali v publiku muže, které odvlekli někam, kde je přavlékli za jeptišky. Vybrali si mého muže a manžela kamarádky a ještě další tři z publika. No jo, na tom by nebylo nic tak hrozného, jen to, že můj chlap je trošku více objemný a do toho jejich hábitu se nevešel. Když celá ta banda přišla na pódium a zašla pět písně z filmu Sestra v akci, můžu Vám říci, že jsem brečela smíchy. Néé, že mu byl převlek malý, ale i tou legrací s jakou vešli. Všichni co jsme tam byli, jsme umíraly smíchy. Posílám pár foteček. Doufám, jestli se to donese manželovi, že mi odpustí publikování dál, ale tohle byl den, kdy jsem opravdu ronila slzy smíchy, protože to se fakt nedalo. Chlap jako hora, přes 120 živé váhy a v hábitu jeptišky, který mu  byl malý a legraci fakt nezkazil.

trave

jeptisky

Všem přeji takové zasmátí od srdce i když to bude člen rodiny nebo dokonce drahá polovička.
Kytinkak

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 20.5.2013: Den plný smíchu

Tentokrát se vás neptám na konkrétní problém, který řešíte, milé čtenářky. Dokonce vám ani neudává přesnou formu, jak má váš příspěvek vypadat. Vymezme si akorát čas. Když se kouknete třeba na posledních sedm dní, co vás v něm nejvíc rozesmálo?

Posílejte mi...

  • … popisy komických situací, které jste prožily,
  • … vtipy,
  • … vlastnoručně vyfocené humorné snímky,
  • … odkazy na zábavná videa...

… prostě cokoli, co vám přišlo v minulém týdnu směšné. Doufám, že tato editace bude plná zábavy! Jednu z přispěvatelek odměním za příspěvek hrou Slovní labyrint od firmy Epline (více o hře zde: WORD, slovní labyrint je nová společenská hra pro celou rodinu). Příspěvky posílejte nejpozději 20.5.2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu:

word

Reklama