Další příspěvek je od čtenářky s nickem Romca2. Návštěvy zve do obývacího pokoje, který má propojený s kuchyní. Ale jen jednu návštěvu nechává stát raději za dveřmi.

Dobrý den
Toto téma bych nazvala slovo do pranice a moc bych chtěla, aby si to přečetla jedna osoba,třeba ji konečně dojde, proč ji nechávám radši stát za dveřmi.

Ta osoba je naše sousedka z prvního patra. Když jsme byly ještě obě na mateřské dovolené, tak k nám chodívala jako moje „nejlepší kamarádka“ na kafé, které jsme popíjely v obýváku, který máme odělený barovým pultem s kuchyní. Tam i sedí všechny návštěvy, protože byt máme malý. Tuto sousedku už ale nechávám stát radši za dveřmi a to může být ráda, že ji vůbec otevřu, když něco potřebuje. Když k nám ještě chodila, skoro každý den, tak jsem pak po čase zjistila, že se mi vždycky něco ztratilo. Sice to byly blbosti, například : umělé kvítko na záchodě, které jsem tam měla pověšené, když jsem ho pak našla u ní, tak si prý koupila stejné. nebo mně zmizela taková pěkná cukřenka po babičce, také se mi ztratila řasenka z koupelny, vím, že to byla ona. Jedna paní na baráku mě říkala, že se o ní říká, že je kleptomanka, že za to nemůže, ale to je mě jedno. Já o takovou návštěvu nestojím.

Romca2

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

___________________________

Když stojí za těmi dveřmi, ještě, že Vám neukradne i šlapák. Kdoví, jestli je opravdu kleptomanka nebo zlodějka. Já bych ji asi domů taky nepouštěla.
Děkuji, že jste napsala, mějte pěkný den
Saša

Téma dnešního dne: Kam zvete návštěvy?

  • Kde si nejraději vypijete kávu s kámoškou a kde pořádáte rodinné oslavy?
  • Máte nějaký pokoj, kam nikdo nesmí?
  • Kde se cítíte nejlépe?
  • A jak tomu bylo ve vašem dětství?
  • Měli vaši rodiče nebo prarodiče nějaký pokoj, kam se smělo jen ve výjimečných případech?
  • Na jaké nejabsurdnější místo jste byla pozvána?
  • A co veselé historky?

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jedna z pisatelek obdrží pěkný, příznačný dárek: Kávu a sušenky. :)

susenky

Reklama