Koupelna je intimním místem našeho bytu. Určitě jste v koupelně zažili pohodové chvíle se svým partnerem, společná koupel je plná romantiky. Ještě pohodlnější ale je, když je ve vaně pro oba prostor. Pak si můžete užít společné chvíle plnými doušky. Zapálené svíčky, vana plná vody s vonnými esencemi, intimní atmosféra, kdo by odolal takovým zážitkům nabitých vzrušující energií.

ravak

Takovou vanou, navíc ve tvaru srdce, kam se oba pohodlně vejdete je vana se smyslným názvem LoveStory. Ta vana má v sobě příběh majitele...

LoveStory je svým tvarem neopakovatelná a skutečně originální. Pokud si jí nevybíráte jako vanu pro dva, zaujme vás svým neotřelým tvarem. Kdo by řekl, že je výtvorem předních designérů automobilového průmyslu? Jedno mají tyto dvě zdánlivé odvětví společné - lásku ke tvaru. Výsledkem je vana LoveStory. Jedná se o první standardní vanu, která je za rozumné peníze opravdu pohodlná pro dva.

ravakZakřivení horního lemu vany je záměrné. Tvoří nejen design vany, ale slouží k odvodu vody z velkých ploch do vany. Připomíná srdce, klenutí je vhodné pro dvě postavy.

Milujete masáže? Bublinkové koupele? Vanu LoveStory je možné vybavit hydromasážními systémy Atomic nebo Atomic Plus, které jsou schopné plně nahradit klasickou perličku i hydromasáž.

Na rozdíl od standardních systémů jsou Atomic a Atomic Plus:

  • neskonale tišší, vykazují tudíž prokazatelně lepší relaxační účinky
  • trysky jsou nenápadnější, není proto ovlivněn design vany

Zhasněte a pozorujte světla. Chromoterapie, neboli léčba světlem a barvami, je standardním vybavením systémů Atomic i Atomic Plus.

K blahodárnému působení na lidský organismus chromoterapie využívá 4 základní barvy - červenou, žlutou, zelenou a modrou. Vzájemným prolínáním těchto barev dochází k rozšíření barevného spektra a především je umocněn vlastní požitek z koupele. Tím docílíte maximálního psychického odpočinku.

ravak

Praktické informace, pokud si vanu Love Story vyberete pro svou koupelnu

Optimální umístění je takové, kdy okraj vany tvoří ladnou křivku umístěnou mezi dvěma vodorovnými spárami obkladů

LoveStory je vyráběna v levé a pravé variantě a je proto z hlediska umístění v koupelně praktičtější než klasická rohová vana

ravak

Položení obkladů je dobré provést tak, aby okraj vany neprobíhal v těsné blízkosti vodorovné spáry.

Objem plné vany je 320 litrů a váha prázdné vany 30 kg.
Při použití vany dvěma osobami se objem spotřebované vody výrazně sníží.

Co potřebujete vědět:

rozměry 185x105x135
objem 320 l
hmotnost 30 kg
podpěry

Možné příslušenství:

  • krycí panel
  • podhlavník
  • hydromasáž

Podrobnosti a nákresy najdete na http://www.ravak.cz/cz/vana-lovestory

ravak

Jak se vám vana LoveStory líbí? Chtěli byste ji mít doma? Nebo ji máte? Připadá vám koupelna s takovouto vanou jako stvořená pro romantické chvíle? Napište nám o tom!

Reklama