Chceme vám představit novinky z nové kolekce podzim zima 2005 z módní dílny návrhářů Marks and Spencer! A máte se na co těšit! Letošní podzim je vyveden v zářivých barvách a vkusných kombinacích, tyto modely charakterizuje „Romantika v gipsy stylu“. A jak vám bude tento styl slušet? Určitě perfektně! Pokud zrovna neholdujete usedlému stylu a chcete být rozverná a sexy, pak se určitě nechte inspirovat!

 

Při prohlížení této nové kolekce mne zaujaly „fantastické hadry“, hýřící barvami doplněné kaskádou zvonících cetek. Úplně jsem se ponořila do rozevlátosti a barevnosti svodomyslných krásných divokých cikánek, jak je známe z úchvatných filmů, jako byl například film „Cikáni jdou do nebe“. Nedivím se, že tento ojedninělý styl byl inspirací návrhářů dnešní doby…..

           

A je to tady, gipsy styl v plné parádě. Co je pro něj charakteristické? Romantické široké sukně         z přírodních materiálů, syté, zemité barvy, etnické vzory, batika, flitry.

Návrat  slaví volány a řasení. Tolerance je heslem tohoto stylu. Pozor! Mini se k němu moc nehodí, volte raději délku od kolen níž - klidně až na zem. 

 

 

 

 

A doplňky? Hodně masivní, byzantské náhrdelníky, náramky, náušnice, kterých je všude v obrovský výběr.

 

Nosíte ráda šátky? Pak si je pořádně užijte! Nejen kolem krku, ale také jako pásek nebo přehozený jen tak přes ramena. A co teprve si ho uvázat jako „na piráta“???? Pak váš look nebude mít chybu!

 

Pokud jsme vás správně navnadili, pak se nechte inspirovat modýlky z novinek Marks and Spencer!

 

Více informací najdete na stránkách http://www.marks-and-spencer.cz/   

Reklama