Dlouho jsem přemýšlela, když je tedy ten Valentýn, se kterou ze svých lásek Vás mám seznámit. Jak vám nejlépe přiblížit můj mladý erotický život. Nakonec jsem usoudila, že nejlepší bude ten první „se vším všudy“.

Taky patříte k těm, kteří u romantických láskyplných scén uroní nejednu slzu, tak jako já, a závidí hrdinkám tu lásku, tu romantiku? Existuje však jedna velmi oblíbená scéna, u které neroním, ale potutelně se usmívám, i když jinak bulím u kdejaké blbiny. Všichni to určitě znáte: Mladík svou milou obejme v pase, zvedne ji za neustálého líbání do výšky, až se jí nožky třepetají, a unáší ji na lože, případně upadnou do rozkvetlé louky. Ve filmu to vypadá krásně, ale…

Už přesně nevím, kolik mi bylo let, myslím, že nějak kolem sedmnácti. Můj milý dostal od starší sestry klíče od bytu, aby jí chodil zalévat květiny po dobu její nepřítomnosti. Mimochodem, měla tam jeden přichcíplý kaktus.

Líbali jsme se už na schodišti, v otevřených dveřích, za zavřenými dveřmi, při zouvání… A pak to přišlo. Vzal mě kolem pasu a zvedl do výšky. Nevím, čím to bylo, jestli tím, že můj organizmus nebyl v mém mladém věku na takový příval vášně ještě připravený, nebo že tenkrát nebyl v každém dívčím časopise návod, jak tyto erotické situace zvládat a co vše je třeba při této zvedačce nutno zatnout. Teta Sally v Mladém světě taky moc neporadila.

Jakmile jsem se dostala asi pět centimetrů nad podlahu, ozval se zcela nezaměnitelný zvuk a sestřiným 1+kk se v tu chvíli začal rozlévat i stejně nezaměnitelný odér. Ani jsem těma nožkama nestačila zatřepat, natož se dostat na vytoužené lože. Milý chlapec se tak lekl, že mě naprosto neromanticky upustil na zem a běžel otevřít okno. Seděla jsem na zemi v koutku a hanba mě fackovala ze všech stran. Koneckonců u té země, dle fyzikálních zákonů, byl vzduch nejčistší. A tak jsem došla k poznání, že ne vše, co vidím ve filmu, lze s úspěchem praktikovat v reálném životě. Inu, zkušenosti sbírá člověk celý život.

Teď mně napadá, že možná i ten kaktus byl před naším příchodem naprosto v pořádku.

Musel mě hodně milovat, chodili jsme spolu pak ještě dva roky. A happy end? Po letech jsem si vzala jeho kamaráda. Letos už spolu budeme osmadvacet let.

Dimsy

Čtenářce Dimsy za tento veselý příběh posíláme orginální osušku Algida. Chcete se i vy pochlubit svým zamilovaným příběhem, a získat tak některou ze zbývajících tří osušek? Napište nám! Více informací si můžete přečíst ZDE.

 

Reklama