O tom, že zima umí být neuvěřitelně romantická a pro zásnuby jako stvořená, píše čtenářka Planda0. Zajímalo by mě, jak se na zmrzlé prsty nasazuje prstýnek...

„Tak, zlato, sundej palčáky...“ takhle nějak si představuju žádost o ruku v zimě na horách. Manžel čtenářky Plandy0 to ale pojal jinak.


Zima umí být neskutečně romantická a pro zásnuby jako stvořená :)

Můj již manžel byl odjakživa romantický typ a ani o požádání o mou ruku mě nezklamal. Před 3 lety na mě vybafnul že nám zařídil víkendový pobyt na horách. Já nic netušící se těšila hlavně na relax a odpočinek od všedních povinností. Po příjezdu do krásně zasněžené krajiny s pohádkovým hotelem. Prostě paráda!! Hned jsme se vydali na svah. A tam to všechno vypuklo. Vylezli jsme na vršek hory, já se hýčkala krásný pohledem na krajinu a vzápětí přede mnou můj drahý klečel na kolenou s prstýnkem v ruce bylo to strašně romantické a nečekané my se o svatbě vůbec nebavili ale samozřejmě jsem byla šťastná jak krásně mi vyznal lásku. Večer už jsme to oslavili chutnou večeří já sklenkou vína a on jak jinak pivem jsme si na nás přiťukli. Pak jsme šli do sauny a před spaním jsme se krásně pomilovali.

zadostzadostzadost

V příloze Vám zasílám jak to tenkrát začalo hiiiiiii,
Planda0

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 14.3.2013: Jak vás požádal o ruku?

knihaSvé příběhy k tématu mi zasílejte na redakční e-mailovou adresu (viz níže). Rozepiště se! Zavzpomínejte! Zajímá mě, jak moc byl ten váš chlap romantický, vtipný, pragmatický... a nebo zda se mu to moc nepovedlo, ale přesto jste ho vzala na milost. Zajímalo by mě i, zda jste nějakou žádost o ruku odmítla?

Jsem moc zvědavý. A nezapomeňte (vy nesezdané) doporučit čtení příspěvků svým partnerům, třeba je to k něčemu inspiruje.

Příspěvky posílejte nejpozději 14.3.2013 do 15.00 hodin. Jednu z přispěvatelek odměním vášní nabytou knihou Mystický sex od A do Z (nakladatelství Metafora).

Reklama