Moderní partnerský vztah je založený na komunikaci, je vyvážený a plný přátelství i romantiky. Ale ani takové harmonické soužití není dokonalé, když postrádá vášeň. Lehké mrazení v podbřišku, letmé doteky a chvění. Toužíme znovu a znovu prožívat napětí prvních schůzek a nevšedních zážitků. Proto občas rády utíkáme od všední reality k filmovým postavám. Představujete si, jaké by to bylo prožít na vlastní kůži nejžhavější filmové scény? K znovuobjevení kouzla svádění nepotřebujeme drahé restaurace či výlet do Paříže. Prostředí našich obýváků a ložnic může se správným filmem poskytnout mnohé, dosud netušené možnosti. Všimli jste si někdy, že součástí snad každé erotické scény je sklenka bublinek? Nezapomeňte si tedy ke sledování filmu přichystat jednu vychlazenou lahev, třeba Bohemia Sekt La Fleur. Tento sekt je totiž připraven ze speciálně vybraných aromatických odrůd, které mu dodávají výrazné květinové aroma. Díky tomu stimuluje smysly a dokáže probudit vaše nejvášnivější představy.

Hrátky s jahodami a sektem

Sekt

Devět a půl týdne je oblíbený film se silným erotickým nábojem. Obzvlášť jedna scéna se zapsala nejen do historie kinematografie, ale hlavně do myslí všech, kteří snímek viděli. Elizabeth (Kim Basinger) sedí se zavázanýma očima u otevřené lednice, zatímco jí John (Mickey Rourke) dává ochutnat, co mu přijde pod ruku. Tuto rozvernou hru si můžete zahrát i se svým partnerem. Ujistěte se, že máte lednici plnou vhodných potravin různých textur a chutí, jako jsou sýry, různé ovoce, nakládané třešně, čokoláda nebo puding. Abyste zbystřili své chutě, prokládejte sousta sektem. Protože jde o hru smyslů, zvolte něco výjimečného, jako je nový Bohemia Sekt La Fleur, který funguje i jako afrodiziakum a rozhodně vás nažhaví. Ale musíme vás varovat, stejně jako ve filmu tahle smyslná hra neskončí jen u jídla…

Snídaně v peřinách

Sekt

Sekt nemusí znamenat jen začátek příjemného večera. Můžete si ho dopřát i netradičně, jako ve Snídani u Tiffanyho. „Nepamatuju si, že bych už někdy dřív pil šampaňské před snídaní. K snídani už při pár příležitostech ano, ale nikdy před,“ říká Paul (George Peppard), který se bláznivě zamiluje do hlavní hrdinky Holly (Audrey Hepburn). Využijte toho, že v neděli ráno nemusíte nikam spěchat, zůstaňte v posteli a zkuste si uspořádat romantický brunch. Udělejte si toasty, slaninu, vajíčka, nakrájejte ovoce a namíchejte mimosu. Koktejl z jednoho dílu bohemky a jednoho dílu vychlazeného pomerančového džusu vám rozhodně zpříjemní ráno. Odpadne rozmrzelost a z postele se vám nebude chtít vylézt ani po snídani.

Odstíny vášně

Miluje ho celý svět, nestyďte se tomu propadnout také. Myslíme to doslova, odhoďte stud, protože ten nemá v následujícím filmu co dělat. Máte chuť si trochu okořenit intimní život s partnerem, ale nevíte, jak mu naznačit, po čem toužíte? Chtěla byste se mu odevzdat a projednou vyměnit romantiku za drsnější hrátky? Film Padesát odstínů šedi to udělá za vás. Než ho pustíte, oblékněte si pod župánek sexy spodní prádlo, dejte vychladit sekt, dobře bude fungovat třeba Bohemia Sekt La Fleur, a ujistěte se, že někde blízko po ruce leží stříbrná kravata, jakou nosil pan Grey. Zbytek už přijde sám. Muži se sice tváří, že je tenhle erotický bestseller vůbec nebaví, ale až uvidí filmovou verzi, nenechá ho to chladným.

Malá party ještě nikoho nezabila aneb tip pro nezadané

Kdo by nechtěl zažít osudovou lásku jako z Velkého Gatsbyho? Je jedno, jestli máte raději klasickou, nebo novou verzi filmu, Velký Gatsby ve vás ihned probudí chuť na kaviár, sekt a charleston až do rána. Navštivte s kamarádkami jednu z elektroswingových tančíren, se kterými se roztrhl pytel. Kostýmy a dobová hudba s moderním nádechem vás přenesou do dvacátých let a na parketu si pořádně rozproudíte krev. A třeba si odsud odvedete domů i svého Jaye Gatsbyho. Nebojte se ho oslovit, dejte si skleničku na uvolnění a jděte na věc! Ostatně sám autor knižní předlohy F. S. Fitzgerald řekl: „Příliš mnoho všeho škodí, ale příliš mnoho šampaňského je tak akorát.“

 

Tipy na sekty:

SektBohemia Sekt La Fleur

Čím je výjimečný? Především svým jedinečným aroma. To je intenzivní, bohaté, připomínající rozkvetlé růže a muškáty v pozadí s tóny exotického ovoce. A samozřejmě také šťavnatou, plnou chutí s příjemným perlením na jazyku a delším, ovocně kořenitým závěrem. Zlatavě žlutá barva s elegantním a bohatým perlením svádí k ochutnání, ideálně ve dvou.

Možno zakoupit na www.osobnivinoteka.cz. Orientační cena v obchodech: 169 Kč

 

 

SektBohemia Sekt Prestige brut rosé

Prvotřídní šumivé víno Bohemia Sekt Prestige rosé brut se vyrábí tradiční metodou kvašením v láhvi. Jeho výjimečné cuvée tvoří Rulandské modré, Frankovka a Zweigeltrebe. Má světle lososovou barvu, již zdobí odstíny růžového zlata a jemné dlouhotrvající perlení. Ovocná vůně lesních jahod a malin vás překvapí, stejně jako jeho svěží, lehká chuť. Určitě jej vyzkoušejte ke grilovaným rybám, krevetám, humřímu masu, lehkým zeleninovým salátům a nejlépe čerstvému ovoci.

Možno zakoupit na www.osobnivinoteka.cz. Orientační cena v obchodech: 249 Kč.

 

 

SektBohemia Sekt demi sec

Bohemia Sekt demi secBohemia Sekt demi sec je symbolem sektu v tuzemsku. Za déle, než čtyřicet let si získal řadu příznivců – převážně pro svou vyváženou, jemně polosuchou chuť a svěží, středně plnou květinovou vůni.  Kdykoliv se najde malý či velký důvod radovat se z životních událostí, Bohemia Sekt demi sec je pokaždé u toho.

Možno zakoupit na www.osobnivinoteka.cz. Orientační cena v obchodech: 139 Kč

Reklama