Svátek všech zamilovaných se blíží. Chcete dát svému protějšku k svatému Valentýnovi originální a nezapomenutelný zážitek? Nyní máte příležitost vznést se spolu vzhůru k oblakům a darovat mu tak kousek „modré z nebe“. Budete se tak moct nechat společně unášet krásou mraků lehce se vznášejících se nad zemí.

Nejedná se o klasický vyhlídkový let, ale je to jedinečná příležitost zažít něco neopakovatelného.

pilot

Společnost pilotemnazkousku.cz nenabízí jen tento romantický let. Můžete si také objednat vyhlídkové lety nad krajinou Vašeho mládí, nebo nad krásná místa naší republiky jako je Karlštejn, Pálava či Beskydy.

A pro ty, kteří chtějí zkusit něco zcela nového, společnost nabízí vyzkoušet si reálně pilotovat letadlo nebo vrtulník. Nejedná se o žádný simulátor, ale o opravdové letadlo. Po krátké instruktáži před letem společně s pilotem naplánujete let, zakreslíte trasu, provedete předletovou prohlídku a pak už se vznesete vzhůru a budete si jen užívat. Samozřejmě, že v letadle, které budete pilotovat , s Vámi může být i Vaše rodina a užít si tak tento neopakovatelný zážitek s Vámi. Jistě všichni prožijete den plný krásných zážitků.

Více informací o vyhlídkových letech, cenách, objednávkách letů a možnosti využití dárkových poukazů spolu s kontakty na stránkách společnosti www.pilotemnazkousku.cz.

Reklama