Jaro je nádherným obdobím plným něžných tónů. Pastelové barvy a jiné romantické odstíny jsou v tomto čase přímo nezbytností. A to nejen v módě, ale i kosmetice. Navíc nám ženám velmi sluší, tak si je užívejme plnými doušky.

Jemné a tlumené tóny mají jednu výhodu, můžete je různě kombinovat. V první řadě je to tzv. mentolka, která udává diktát letošních trendů. Ovšem ne každá žena ji má ráda. Evokuje v nás nepříjemné lékařské prostředí. Je to ale velká škoda. Jedná se o velmi zajímavou barvu, která sluší všem ženám bez výjimky. Dále jsou to odstíny něžné růžové a fialové, které jsou na piedestalu trendy barev této sezóny. Zapomínat nesmíme ani na zklidňující nebesky modrou, energickou žlutou a teplý broskvový tón.

sd

L´oreál ParisPokud jste ještě nepřišla na chuť těmto barvičkám, tedy, co se líčení týče, rychle to napravte. Jestli však raději volíte jemné a decentní líčení v podobě řasenky a lesku na rty, můžete vyzkoušet barevný lak na nehty. Lak je perfektní třešničkou na dortu. Právě jemné odstíny laků na nehty mohou skvěle doplnit váš look! Ta správná barva laku dokáže dodat výslednému efektu na dokonalosti. Nezapomínejte ani na nehty u nohou.

 

 

Tip redakce

YSLNás nadchla sběratelská paletka na obličej GYPSY OPALE. Ta tváři přináší nevtíravý a rafinovaný jas. Jde o nový druh zdokonalení pleti. Kouzlo se rodí už při pohledu na růžovou opalizující kazetu, která připomíná vzácný vintage artefakt.

Obsahuje čtyři barvy, které mají korigovat nejednotnosti v odstínu pleti. Nanášejte odděleně na malé plochy, které potřebují korekci. O korekci obličeje si můžete přečíst ZDE (klikni).

Několik rad pro vás

  • Špetka světle zelené redukuje lokální zarudnutí. Světlá fialová zase přináší do tváře světlo. Růžová vytváří dojem svěžesti. Špetka zlatavých pigmentů umocňuje smyslnost a jas.
  • Můžete také nanášet štětcem všechny odstíny a dosáhnout jemného rafinovaného rozjasnění pleti. 

„Představuje hezký svěží způsob, jak tvář prosytit růžovým jarním jasem.“ říká Lloyd Simmonds, Kreativní ředitel divize make-upu YSL Beauté

Čtěte také:

Reklama