Nejen naším zvěrokruhem, ale i tím čínským se zabývá čtenářka-vodnářka Iva K. Její znamení na ní sedí perfektně - je cílevědomá, houževnatá, romantická, přemýšlivá, uměnímilovná a ráda spoléhá na své schopnosti.

Jak je na tom se „sluneční výbavou“ čtenářka Iva K. Píše, že jí její znamení opravdu odpovídá...


Krásný slunečný den Ž-ínky.

Jsem narozená v polovině února a jsem znamením Vodnář. Pro Vodnáře je typická houževnatost a cílevědomost. Jde si tvrdě za svým cílem a nejraději spoléhá jen na sebe. To na mě sedí. Taky je mezi námi mnoho intelektuálů, protože se neustále vznášíme myšlenkama někde v oblacích, máme velkou představivost a většinou si vybíráme umělecká povolání. Neradi se zavazujeme při krátké známosti, nebo drezurou zaměstnavatele.
Vodnáři jsou oduševnělí a velmi romantičtí. Vodnáři milují všechno, co je originální, fascinující, nezvyklé.Vodnáři si po dlouhém váhání vybírají jednoho partnera na celý život a v manželství jsou zpravidla věrní a oddaní. Ženy nebývají domácími puťkami, mají plno energie a nápadů a nechtějí být svazovány. Vodnáři si dobře rozumí s Rybami, Berany, Blíženci, Váhami, Střelci, Kozorohy. Manžel je ve znamení Ryby a velice si spolu rozumíme.
Vodnáři jsou vynalézaví, velice často jdou proti proudu a rádi svým nadčasovým myšlením šokují.

Mnohem raději se zabývám čínským zvěrokruhem. To jsem Koza a manžel Buvol. Je to zvláštní, ale tyto charakteristiky zvířat na to své znamení a vlastně i na člověka sedí mnohem líp. Já jsem přesně ta umíněná koza, která si něco vezme do hlavy a jen tak někdo mi to nevymluví. Manžel chodí a jedná tak nějak zpomaleně. Jako ten buvol. Ten neeeeež seee rozhýýýýbeeeeeee, tak mu uteču, vymyslím nějakou lumpárnu, trochu pozlobím a uteču. Jak koza a buvol :-) Neustále řeší svázané tkaničky, schovaný ořech v botě, plný batoh plyšáků, když spěchá do práce.... A přitom, mi ty šaškárny nevrací. Nějak na to nemá náladu ani chuť něco vrátit. Proooostě je to chodíííící majestáááát. Vrozená inteligence a přemýšlivost. Ke srandičkám by se nesnížil. Ale víte jaká by tu byla nuda??? Alespoň pro mě. Buvol je velice mírumilovné znamení. Je pořád klidný a dlouho do sebe nechá rýpat. Ale jak se naštve, tak lítají hromy a blesky. To ho kolikrát nepoznávám. Ale jak ten jeho záchvat příjde, tak zas brzy odezní. Taky se říká, mlsná jako koza a to na mě sedí na 100%. Když si můžu vybírat, vybírám dlouho pro svůj jazýček. Buvol snese všechno. Hlavně když je toho na talířku dost (tak dvě porce), aby se pořádně najedl. Škoda jen, že toho sní třikrát tolik co já, ale na jeho postavě to nejde znát. Zato já jen mlsně uzobávám a mám bříško, jako bych čekala třetí :-D.

Mějte se krásně a užijte si vííííííkend

Iva K.

Pozn. Red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 27. dubna 2012: Vy a vaše znamení

  • knihaVěříte v osud určený datem vašeho narození?
  • Vystihuje vás vaše sluneční znamení?

Své příspěvky k tomuto tématu mi posílejte na e-mailovou adresu redakce (viz níže) nejpozději 27. 4. 2012 v 15.00 hodin. Jejich délka ať je rovna nebo delší délce tohoto odstavce, tedy chcete-li mít šanci na uveřejnění a tím pádem i šanci na získání pěkného dárku, kterým je tentokrát poučná a zajímavá knížka Anny Belly Hýbalové: Sluneční znamení (vydal Knižní klub). Tak tedy pište, pište, jsem zvědavý, jestli se do vás při narození Slunce trefilo?

Reklama