Plánujete v nejbližší době svatbu? A dovolenou? Co kdybyste spojili obojí dohromady a řekli si své ano na obzvlášť romantickém místě? Splňte si svůj sen a prožijte svatbu, jakou jste dosud viděli jen v zamilovaných filmech. Na písečné pláži, malém ostrůvku, na molu, terase, v zahradě či jiném neobvyklém místě s výhledem na tyrkysově modré moře pod paprsky jižního slunce.

To není fantazie, ale skutečnost. Váš romantický sen o pohádkové svatbě vám pomůže uskutečnit!

CK ALEX již ukončila svou třetí svatební sezonu a přípravy na léto 2011 jsou již v plném proudu. Během těchto tří letních sezón se prostřednictvím cestovní kanceláře v Řecku nechalo oddat již přes 80 párů, kterým samozřejmě tímto ještě jednou děkujeme za jejich důvěru, kterou nám projevili tím, že nám svěřili jednu z nejdůležitějších událostí v jejich životě! Více na http://www.svatbyvrecku.cz/

Cestovní kancelář Alex, která vám uspořádá svatební obřad v Řecku. Můžete si vybrat z různých destinací: například ostrovy Zakynthos, Rhodos, Kos, Thassos, Kréta, oblast Niforeika na Peloponéském poloostrově, případně i jinde.

řecko

Proč právě v Řecku?

Každý, kdo v Řecku někdy byl, ví, že nabízí nejen ideální podmínky pro dovolenou, ale i je úžasnou destinací pro uspořádání nezapomenutelného svatebního obřadu: Krásné pláže, romantické západy slunce, milí obyvatelé a volnost v cestování.
Pokud si to myslíte také, svěřte svůj den D do rukou Cestovní kanceláře Alex a nebudete litovat.

Zajistí vám služby, jako je svatební kytice, korsáž pro ženicha, fotografa, kameramana, kadeřníka či vizážistu pro nevěstu, hudbu k obřadu, dopravu do místa obřadu a zpět, svatební hostinu a dort, květinovou výzdobu místa obřadu, v některých destinacích svezení koňským povozem a další...

řecko

Samozřejmostí je také administrativní podpora při vyřizování nezbytných dokumentů před vaším odletem do destinace, aby váš sňatek proběhl bez úředních zádrhelů. Po vašem návratu vám opět poradí, jak postupovat při zápisu vašeho sňatku uzavřeného v zahraničí, aby mohl být legálně zapsán do matriční knihy u nás v ČR. V případě zájmu vám zajistí překlady potřebných dokumentů soudním překladatelem z/do řeckého jazyka.
Ke svým klientům přistupuje individuálně, aby se co nejvíce přiblížili jejich představám a přáním.

řecko

Na stránkách www.svatbyvrecku.cz najdete spoustu užitečných informací, fotografií a možností, jak a kde uspořádat váš svatební obřad. Neváhejte se nás zeptat na cokoliv, co zde nenajdete - stačí poslat email nebo svatební dotazník.

S Alexem bude vaše „ANO“ ten pravý začátek vaši společné cesty!

Více informací najdete také na www.ckalex.cz

Reklama