Přinášíme vám další inspiraci na jarní modýlky! Inspirace se týká rozevlátých sukní, krásných košil a halenek, jednoduchých svetříků!

 

PER UNA je módní značka exkluzivně navrhovaná pro Marks & Spencer Georgem Daviesem, prvotřídním britským módním návrhářem. Jeho tvorba se inspiruje především italskou módou.

 

Jak je vidět, tak tento známý módní návrhář ženám opravdu rozumí. Oblečení, které do této kolekce patří, je velmi slušivé a podtrhuje ženskost. Barvy, se kterými se můžete setkat, jsou také velmi trendové – od jemně zelenkavé, přes romantickou růžovou s květinovými vzory po přírodní béžovou a hnědou až do čokoládové. Modely se lehce inspirují sedmdesátými lety. Velmi výrazným prvkem jsou květiny, ať už jako vzor na látkách nebo v podobě textilních boží či vkusných aplikacích ve formě rafinovaných nášivek. Častým doplňkem je i romantická krajka nebo šňůrka v dekoltu.

 

Prohlédněte si popsanou kolekci a uznejte, že byste si určitě vybrala! Halenky i svetříky nejsou výstřední, naopak, jsou určené pro každou ženu, která chce vypadat moderně a elegantně!

 

Více na http://www.marks-and-spencer.cz/

Reklama