Herec Roman Vojtek (36) se rozešel jak s Danielou Šinkorovou, tak s Kristinou Kloubkovou. Svoji nynější přítelkyni, se kterou žije už několik let, blondýnku Terezu Janouškovou, by prý za jinou už nevyměnil. Dokonce vážně uvažuje o tom, že se s ní ožení.

 

„Mluvili jsme o tom s Terezkou už několikrát, občas se to téma nadhodí v každém vztahu, ale konkrétní datum ode mne zatím ještě nečekejte,“ přiznal se Vojtek Korzu.


V každém případě letos oslaví romantické Vánoce v novém domě nedaleko Prahy. Třeba se příští rok Roman rozhoupe a požádá Terezu o ruku.
Nic na tom nezměnil ani fakt, že si před časem Roman Vojtek pořádně zařádil s misskou Janou Doleželovou v Dolském mlýně u Jetřichovic, a tak není divu, že ho Jana pozvala i na křest svého kalendáře na rok 2009.

Nutno ovšem dodat, že Roman přišel s přítelkyní, a také Jana měla neustále nablízku svého partnera podnikatele Richarda Podružka. Bylo patrné, že vztahy Jany s Romanem jsou skutečně jen přátelské.

Ale jak to tedy bylo s tím řáděním? „V Dolském mlýně se natáčela pohádka Peklo s princeznou. Jana hrála čertici a já čerta, docela jsme si to užili, ale nic jiného za tím nehledejte. Jinak jsem Janu jednou ve filmu dokonce i oddával,“ pochlubil se Roman Vojtek.

Reklama