Nová jarní kolekce Didriksons1913 se zalíbila Romanu Vojtkovi!

Didriksons1913

Didriksons1913Středem zájmu se stává městská móda a její osobitý skandinávský styl. Tomu neodolal ani populární a sympatický herec Roman Vojtek, který se podílel na nafocení nového katalogu a stal se tváří značky Didriksons1913.

Nová kolekce Urban módy nabízí modely, které jsou určeny pro každodenní nošení zejména ve městě. Nicméně jejich propracování a kvalita použitých materiálů je srovnatelná s outdoorovými modely. Takže kromě naprosté voděodolnosti můžete u těchto modelů očekávat i dostatečnou prodyšnost a navíc spoustu detailů a neotřelý módní design.

Didriksons1913

Novinkou jarní kolekce jsou decentní detaily ze syntetické kůže a nové provedení podšívky v kapucích, které dodává modelům originální a nevšední vzhled. Třešničkou na dortu je jednoznačně nová WAX povrchová úprava u kabátů Howard a luxusní design kabátu Lauren.

Didriksons1913

V pozadí opět nezůstává ani kolekce Outdoor, kterou ve městech můžeme vídat čím dál častěji. Tipem na super lehkou a lehce sbalitelnou bundu, která se Vám bude hodit ve městě i na horách je bezesporu bunda Campo - větruodolná, prošívaná bunda zateplená dutým vláknem je navíc opatřena voděodolnou úpravou. Didriksons nabízí v dámské i pánské variantě.

Campo

Takže, ať již směřujete každodenně do práce, nebo na procházku městem či na rodinný výlet, kabáty a bundy z jarní kolekce Didriksons jsou to pravé do proměnlivého jarního počasí.Didriksons1913

Aktuálně na www.didriksons1913.cz nebo www.vavrys.cz

Reklama