Muzikálový herec, zpěvák a vítěz první řady taneční show StarDance Roman Vojtek (36) už oznámil, ve kterém měsíci se ožení. Poté, co se rozešel s Danielou Šinkorovou a pak i s Kristinou Kloubkovou, už delší dobu žije se svou přítelkyní Terezou Janouškovou. A s tou prý chce i zestárnout.

„Konečně jsem dostavěl dům. A tak už jsme se s partnerkou rozhodli, že svatba bude v létě - v červenci. Pokud jde o miminko, pak tomu necháme volný průběh,“ svěřuje se Roman, který si v novém filmu režisérky Marie Poledňákové Líbáš jako Bůh zahrál tatínka dvou dětí na mateřské dovolené.

„Tak jsem si to s těmi malými dětmi při natáčení pořádně užil. Kdyby to byla nutnost, abych byl někdy na mateřské, tak zásadně bych proti tomu nebyl. Ale upřímně řečeno, moc bych o to nestál. Není to jednoduché,“ říká Roman otevřeně.

Vojtek se už vzchopil po operaci kolena, která byla komplikovanější, než očekával. Hraje na divadelních prknech a točí nový televizní seriál Vyprávěj, ve kterém roli začne jako dvacetiletý student a dohraje jako zralý šedesátník. A dokonce už byl poprvé od operace lyžovat.

„Udělal jsem si víkendový test nohy, dva dny jsem byl na horách, lyžoval jsem a noha nezlobila. Sice pobolívá, ale drží, což je pro mne to podstatné,“ raduje se Vojtek.

Reklama