Herec a vítěz první řady televizní soutěže StarDance Roman Vojtek (36) si prožil komplikace s operací kolena. Skvělý tanečník chodil o berlích a pak o holi. Teď se dal zdravotně dohromady, ale opět neváhal riskovat. Na dovolené v Chorvatsku prošel speciálním kurzem a potápěl se bez přístrojů.

 

„Prožil jsem dvoufázovou dovolenou. Na začátku července týden v Chorvatsku a na závěr srpna opět týden v Chorvatsku. Ten první jsem prožil v kurzu potápění bez přístrojů,“ usmívá se Roman, který je hrdý, že něco takového dokázal.

 

„To se člověk nadechne, ponoří se do hloubky moře a pak zase jde nahoru. Dokázal jsem se dostat do hloubky 36 metrů. A vydržel jsem pět a půl minuty pod vodou a bez přístrojů. Přežil jsem to!“ líčí Vojtek svůj nebezpečný kousek.

 

Čeká ho životní role v seriálu

Vojtek je populární nejen jako úspěšný muzikálový herec na scénách hned několika pražských divadel. Teď ho potkala životní příležitost.

 

„Dostal jsem hlavní roli v připravovaném seriálu České televize, který se jmenuje Vyprávěj. Bude to rodinná sága, která se - když vše dobře dopadne - bude točit celé čtyři roky. Pro mne je zajímavé, že můj hrdina bude na začátku dvacetiletý vysokoškolák a skončí jako šedesátiletý kmet. Příběh vypráví můj syn, který vzpomíná, jak se jeho tatínek, tedy já, seznámil s maminkou, jaké měl přátele a nepřátele. A jak žil v době od šedesátých let do roku dva tisíce. Můžu prozradit, že v seriálu budu kladným hrdinou,“ dodal Vojtek.

Reklama