Herec Roman Skamene (54) změnil image. Ty tam jsou doby, kdy jeho tělo zdobil sem tam nějaký ten špíček a trička se mu dmula víc než bylo záhodno. Dnes nemá jeho postava daleko k rachitické a Roman se prý cítí skvěle. Přežil dokonce i vánoční nástrahy v podobě hromady jídla, pití a cukroví.

„Trochu přeháníte, já nebyl nikdy špekoun. Pravda, do ideálu jsem měl daleko, ale mnozí kolegové mne v kulatosti hravě trumfli. A docela jsem si to i hlídal, protože nejsem největší, a mít ještě pupek, to by si mě spletli s míčem," vysvětuje Korzu se smíchem Skamene.

Po chvilce mudrování pak přece jen přizná, že nějaké to kilo dolů šlo. „Netrápil jsem se ale na mučicích nástrojích v posilovnách, razantně jsem jen omezil spotřebu piva. A také jsem začal víc sportovat. Tenis a fotbal, to jsou disciplíny, které preferuji. A v tom je celé to kouzlo," prozrazuje herec, jenž ze zlatavého národního moku přesedlal na víno a kávu.

„Je fakt, že vínko je dobrá věc. Do jeho tajů se mě snažil zasvětit zpěvák Viktor Sodoma, který je znalcem a vlastnil dokonce i vinárnu. Ale marně. Piju to, které mně chutná. Jako degustátor bych se ale určitě neuživil," dodává Roman Skamene.


Reklama