toilet.jpgFoto: Shutterstock

Devatenáctiletý student, animátor a filmař Kai Forman nedávno shromáždil lidi z webu Reddit z více jak 50 měst a 30 zemí, aby natočili, jak si doma hází toaletním papírem. Nakonec dostal záběry od více než 50 lidí z různých míst po celém světě, které sestříhal tak, aby to vypadalo, že si roli toaletního papíru předávají navzájem.
 
Z australského Brisbane se role dostala daleko do světa. Putovala přes Německo, Francii, Irsko, Řecko, Brazílií, Libanonu, Malajsii, USA, Kanadu nebo dokonce i přes Českou republiku. Nakonec role oběhla zeměkouli a z Ekvádoru byla odpálkována zpátky do Brisbane.
 
Upřímně, vymyslel jsem to jen proto, abych měl co dělat. Věděl jsem, že mnoho lidí na celém světě zažívá to samé, co já, a tak jsem chtěl natočit video, které by ukázalo jednotu lidí. Každý den jsem si na internetu četl smutné zprávy, a tak jsem v reakci na to chtěl udělat něco pozitivního,“ řekl Kai pro server Bored Panda.
 
Projekt trvalo uskutečnit zhruba dva a půl týdne. Kai oslovil asi 200 lidí. Ne všichni odpověděli. Někteří zase přislíbili video a nakonec jej neposlali. Nakonec se ale zapojilo přes 50 lidí a je z toho zábavná tříminutová podívaná.
 
Ti, kteří se do videa nezapojili, mají znovu šanci. Kai má totiž v plánu vytvořit větší a delší verzi videa. „Chci vytvořit verzi tohoto videa, ale chci, aby tam byl někdo z každé země světa. Pokud znáte někoho ze země, která ve videu není, kontaktujte mě na Redditu,“ vyzývá mladík.


 
 

Reklama