„Před námi jsou jarní prázdniny a spousta akcí, proto nás těší, že jsou sjezdovky v našem areálu v perfektní kondici. Na pátek 1. 2. jsme ve spolupráci s provozovateli skibusů CITY SKI připravili odměnu pro pilné školáky, kteří si za svou snahu vysloužili na pololetní vysvědčení samé jedničky. Akce platí pro návštěvníky areálu Horní Domky, kteří si přijdou skipas vyzvednout na pokladnu, a dále pak pro účastníky zájezdu z Prahy a Pardubic, kteří k nám v pátek zavítají se žlutým autobusem spol. CITY SKI. Podmínkou je předložení pololetního vysvědčení se samými jedničkami a doprovod dospělé osoby s platným skipasem. V neděli nás pak čeká letošní první kolo veřejných závodů ve slalomu #ROKY OPEN CUP. Pokud máte chuť a odvahu, přijeďte poměřit své síly a užijte si navíc bohatý doprovodný program v rámci akce SnowAdventure 2019“, zve na svahy do Rokytnice Vít Pražák, ředitel Skiareálu.

Skiareál Horní Domky na svazích Lysé hory nabízí více než 13 km sjezdovek všech úrovní obtížnosti vhodných i pro ty nejnáročnější lyžaře. K dispozici je zde také kompletní sortiment doplňkových služeb. Další bezmála 3 km sjezdových tratí nabízí skiareál Studenov, který je díky mírným a širokým svahům oblíben zejména u rodin s dětmi a snowboardistů. Vzdálenost mezi oběma areály je možné jednoduše překonat bezplatným skibusem, který jezdí denně v pravidelných intervalech.

„Od pátku 1. 2. 2019 přecházíme na ceny TOP sezóny, která potrvá do neděle 10. 3. 2019. V souvislosti s cenami skipasů pro další období jsem nucen upozornit na jednu důležitou skutečnost, která se týká bodových jízdenek ve skiareálu Horní Domky a vícedenních jízdenek platných v rámci Skiregionu. S platností od 1. 2. 2019, kdy dochází ke změně sazby DPH u lanových drah, jsou rozděleny prodávané služby na jízdné na lanové dráhy a na lyžařské vleky. U všech jízdenek se prodává jízdné na lanové dráhy a lyžařské vleky pouze společně v jednom balíčku. Z důvodu této změny sazby DPH je s platností od 1. 2. 2019 pozastaven prodej výše zmíněných jízdenek. Bližší informace k této problematice rádi sdělíme prostřednictvím naší infolinky. Děkujeme za pochopení“, doplňuje pozvánku do Rokytnice Vít Pražák.

Provozní doba přepravních zařízení v obou lyžařských střediscích je denně od 8:00 do 16:00 hodin. Více informací je k dispozici na infolince +420 733 733 053 nebo na info@skiroky.cz.

Více na SKIAREAL-ROKYTNICE.CZ

Reklama