„Převážná část zimní lyžařské sezóny je za námi, ale čeká nás ještě ta nejhezčí, kterou Rokytnice nabízí - jarní lyžování na jižních svazích Lysé hory. Jarní prázdniny pro většinu regionů pomalu končí a ubývá tak největšího náporu návštěvníků. Ti, kteří si v březnu udělají čas a vyrazí do hor, určitě nebudou litovat. Abychom poslední etapu sezóny našim návštěvníkům ještě více zpříjemnili, připravili jsme pro ně slevové akce na skipasy a soutěže o hodnotné ceny,“ uvádí k provozu Vít Pražák, ředitel Skiareálu Rokytnice nad Jizerou.5c7d295e0ee13obrazek.png
Zveme na dny Roky Days za zvýhodněné ceny a připravujeme soutěže nejen o skipasy!

Ve středu a ve čtvrtek 6.3. – 7.3.2019 zveme na dny Roky Days! Celodenní skipas jen za 550 Kč z původních 720 Kč. Skipasy za zvýhodněné ceny lze zakoupit online prostřednictvím aplikace Rokypass nebo na pokladně skiareálu Horní Domky. 4hodinový skipas v rámci Roky Days vyjde na 470 Kč, 3hodinový pak jen na 380 Kč. Za uspořené peníze si můžete vychutnat výborný oběd na svahu!

Celý březen bude možné soutěžit se Skiareálem Rokytnice nad Jizerou o skipasy na skvělou jarní lyžovačku a v závěru sezóny proběhne slosování o dva zájezdy dle vlastního výběru od cestovní kanceláře Čedok. Více informací o soutěžích na SKIROKY.CZ
5c7d2950d4363obrazek.png
„Menší počet lyžařů v závěru sezóny je určitě dobrou zprávou zejména pro rodiny s dětmi, kterým nabízíme dobré podmínky v našem rodinném areálu Studenov. Lyžování na Studenově je pro rodiny s dětmi nejen pohodlné, ale i levné. Celodenní skipas pro dospělou osobu vyjde jen na 400 Kč. Ve slunečných dnech se také často setkáváme s dotazem, zda je možné využít přepravu lanovou dráhou na Lysou horu i bez lyží či běžek na nohou. Rádi bychom touto cestou pozvali na hřebeny i nelyžaře, kteří si chtějí krásu zimních Krkonoš vychutnat po svém. Lanová dráha A5 na Lysou horu převáží pěší turisty v průběhu celé provozní doby nahoru i dolů bez omezení,“ doplňuje pozvánku Vít Pražák, ředitel Skiareálu Rokytnice nad Jizerou.
5c7d296eb7bfdobrazek.png

Lyžařská střediska Horní Domky a Studenov jsou v provozu denně od 8:00 do 16:00 hodin, lanová dráha na Lysou horu zahajuje provoz v 8:15 hodin.

Více na SKIAREAL-ROKYTNICE.CZ

Reklama