rok-tygra-seznam-a-do-textu.jpg
Foto: Shutterstock

Rok 2022 se podle předpokladů astrologů ponese především ve znamení nadšení a zrychlení energie. Očekává se, že bude plný těžké práce a překážek. Ovšem jejich překonání by mělo lidem přinést mnohem větší úspěchy, než tomu bylo v předchozích letech. Jelikož rok Tygra přichází s  energií vody, bude o to úspěšnější pro jedince narozené ve znameních s elementem vody (Rak, Ryba a Štír).

Jelikož jedním z hlavních motivů přicházejícího roku je práce, bude výborná konstelace pro změnu zaměstnání a nové kroky vpřed. Hlavním heslem je odvaha a vůle vystoupit z řady. Pamatujte, že vodní energie může být dobrý sluha, ale zlý pán a často s sebou vodní toky kromě životadárné tekutiny přináší také nánosy a nepořádek. A tak bude rok 2022 bohatý na nečestné lidi. Někteří z nich mohou do našeho života přijít jako zkouška naší morálky a odhodlání. 


Rozvíjet se bude také kreativita a rok 2022 je ideální příležitostí k plnění vizí z umělecké oblasti. Pokud již delší dobu uvažujete o napsání knihy či kurzu figurální malby, nyní máte příležitost. Vaše sny se mohou plnit rychlostí světla, stačí jen chtít. 

Co se týče vztahů, hodně z nich projde transformací na vyšší úroveň. Rok Tygra je také rokem plodnosti a bude podporovat především předávání dědičné energie z otcovské linie. Pokud již delší dobu žijete ve vztahu, rok 2022 je pro vás všechny dobrou příležitostí pro založení rodiny nebo sňatek, ukrývá v sobě totiž stabilitu a pečující vodní energii. Přeci jen je voda životodárnou tekutinou. 

Hvězdy ovšem varují jedince narozené v čínském znamení Hada a Opice. V loňském roce jste trochu usnuli na vavřínech, takže vás nový rok může trochu zaskočit celým množstvím změn. Buďte ve střehu a hodně se dívejte kolem sebe.

Zdroje: Profimedia, Etarot, Svět kreativity