Pohodové pondělí všem, kteří právě čtete,
 
minulý týden jsem tu psala o svém boji s kouřením a o tom, že mám strach, že důvod, kvůli kterému jsem přestala kouřit, brzy nebude. Nevím, zda jsem si to sama nepřivolala, ale v pátek se tak stalo.
Přítel přišel s tím, že odchází, vzal si věci a najednou nebyl. Předtím ale přišlo veliké odhalení.
 
Náš téměř roční vztah byl z jeho strany jen jedna velké lež na druhou. Přiznám se, že je moc těžké psát o tom, jak jsem nalítla blbci, který mě okradl o iluze, čas, peníze, úsměv a nevím, co ještě. Bolestné zjištění, že vlastně ani nevím, kdo je, že lež snad byla i ranní pozdrav.
 
Lhal o svém bývalém manželství, lhal o své práci, lhal o své finanční situaci, lhal zkrátka pořád. Nejhorší však je, že on snad už sám těm lžím uvěřil. Bylo mi hrozně a asi ještě chvilku bude. Chvíli jsem zvažovala, zda neposlat fotku, abych varovala ty, co by mohly přijít po mně, ale už takhle si připadám jak blbec první třídy.
 
Všem žínkám přeji, aby se nikdy nedostaly do situace, kdy zjistí, že žily ve lži, ta bolest je hrozná.
 
Život bez lží přeje
 
Jacquelline
 
Btw: Dani, sice v sobotu jsem měla chuť na cigaretu děsnou, doslova obrovskou, ale i díky jedné milé paní odtud, z Ženy-in, a díky své vůli jsem to překonala, nezapálila si a teď už vím, že to ustojím na 100%.

Milá Jacquelline,
snad se na mne nezlobíte, že jsem tam nechala i ten dovětek.
Věřím, že jste silná žena a že začnete nový život bez prolhaného "přítele" i bez cigarety.
Přeji vám hodně sil a vytrvejte.
Hezký den
Reklama