Britský deník Guardian předpovídá revoluci ve studiu, která by měla plně propuknout v roce 2020. Studenti by podle deníku měli studovat podle mezinárodních učebních osnov přes internet.

Velkou revoluci ve studiu přes internet předpověděl nedávno britský deník Guardian. Má k ní dojít v roce 2020, kdy by studenti měli mít k dispozici on-line balíček studijních programů, který jim umožní absolvovat kurzy z celého světa a podle mezinárodních učebních osnov.
Přestože jde zatím jen o spekulaci, experti se k této verzi přiklánějí. Ani dnes již totiž není problém získat manažerský titul a studovat přes internet na mnoha prestižních světových univerzitách. Internet zkrátka bourá bariéry a vzdálenosti, které spočívají v docházení studentů do škol osobně. Vše nasvědčuje, že on-line studium má velkou budoucnost. V USA například on-line univerzity za poslední rok překonaly svými zisky tradiční školní instituce.

Zdroj: Novinky.cz


Dnešní téma: ZLOZVYKY

  • Vadil vám na někom nějaký zlozvyk natolik, že jste kvůli němu vycouvaly ze vztahu, nebo ho dokonce ukončily?
  • Podařilo se vám nějakého zlozvyku zbavit? Jak jste to dokázaly?
  • Který zlozvyk vám u druhých vadí nejvíc?

Abychom si ke konci dne spravily chuť, budeme tentokrát soutěžit o druhý díl kuchařky Dr. Oetkera PEČENÍ S LÁSKOU, která obsahuje 52 rychlých a skvělých receptů na pečení. Autorka nejšťavnatějšího příspěvku ke kuchařce navíc obdrží jako dárek stylovou zavazovací zástěru od pražského kulinářského institutu.

Své příspěvky zasílejte na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz . Do předmětu napište heslo Zlozvyky.

Kucharka

Reklama