Myslím si, že s vámi už mohu hovořit poněkud otevřeněji a že jste schopni pochopit i způsob podání, který bych si třeba před třemi lety tady nemohla dovolit. Je mi to příjemné, protože jste o hodně dál než dříve. Vím to z vašich reakcí i z toho, co vás zajímá…

rok

Tento způsob podání je mi přirozený a reprodukuji vám věci tak, jak jsem je viděla. Ještě loni jsem pro výklad musela hledat podobu. Letos vám to zkusím dát po svém. S vírou ve vás a váš duchovní vývoj, který byl celý loňský rok nebývale hbitý.

Maximálně mě s tím vyhodíte a já se příště vrátím k osvědčenému způsobu: „Po lžičkách“.

Rok 2011 - ovládne Uran, Saturn, Neptun, Pluto a Slunce

  • Už zkraje roku se musíme připravit na nějaký velký problém, který nám připraví příroda. Půjde o náročný model s vodou. Možná tsunami způsobená výbuchem sopky nebo posunem podmořských desek způsobí povodně. Vidím hodně lidí a hodně vody, bahno, hodně domů, které padají, a chaoz. Je tam hodně utrpení, ale i soucitu a snahy pomoci…
  • Rovněž se z nějakého důvodu bude stěhovat hodně obyvatel nějakého státu – výjimečné podmínky nějaké mimořádné opatření na úrovni celé nějaké země, možná více zemí, které dílem i spolupracují – půjde o ohrožení mnoha lidí.

Tohle ale výrazně změní pohled na nějakou věc a to celosvětově. A také to přispěje k nějakému rozhodnutí, dělat něco jinak.

  • Nebývale náročné podmínky nám připraví Slunce a vesmír. Asi někdy koncem léta.
  • Vlády a lidé budou muset nějakou dobu něco pochopit a budou omezeni, co se týče techniky, což zaznamenáme i my tady. Naproti tomu lidé do jisté míry nemají problém to pochopit, přestože připraveni budou jen částečně. Nebude to ve finále tak zlé, jak to bude vypadat. (Mimochodem, možná to bude vypadat zeleno-modře...)
  • Jednu dobu bude lidstvo řešit jednu věc, na kterou bude hledat odpověď. Může jít o něco, co z praxe neznáme, ale dílem nám pomůže věda. Poprvé něco pojmenujeme. V zásadě půjde o přínos.
  • Na povrch vyplave mnoho lží, mystifikace, utajovaných informací, často zcela zásadních pro některé země či vlády.

Bude dost věcí, které budeme muset vydržet, pochopit, vstřebat a naučit se přijmout.

Vstupujeme do roku, který změní hodně nejen kolem nás, ale hlavně v nás.

Naproti tomu, přes to, že to nebude žádná legrace, lidé udělají obrovský krok k sobě samým. Je tu uvědomění si ceny života a nutnosti mít jeden druhého.

A to je jakýmsi hlavním nadpisem pro rok 2011. Přiblíží nás k nám samým.

Uvědomíme si, jak jsou někteří lidé pro nás důležití, jak moc nám záleží na některých osobách i na: „člověk člověku“ navzájem.

Vytvoří se pouta, která budou založená na hlubokém uvědomění si kvalit jednotlivých lidí. Ta pouta budou trvalá a silná. (jiný jmenovatel)

Více budeme klást důraz na zásadní pozitiva než na nedůležité věci. Na to, co nás spojuje, víc než na to, co nás rozdělovalo. A to bude platit jak ve vztazích jednotlivých lidí, tak i obecně v otázce celé společnosti.

Budeme se divit, jak stateční a neuvěřitelně morálně silní lidé mezi námi žijí. Objevíme v sobě schopnosti a hlavně vnitřní sílu a osobní vyspělost, o které jsme ani netušili, že existuje.

Dalo by se říci, že nastupující rok bude rokem ČLOVĚKA A ZEMĚ ve všech kontextech, které si umíte představit.

  • Bude to rok z mého pohledu podstatně náročnější než tolik obávaný rok 2012. To proto, že přípravka je pokaždé mnohem náročnější než samotná akce.
  • V roce 2012 už budeme naprosto přesně vědět, o co jde. Pochopíme to právě během roku 2011.
  • Rok 2011 do jisté míry změní tvář Země i společnosti.
  • V roce 2012 to zpětným pohledem prostě už jen cele pochopíme a pojmenujeme.

Než mi někteří řeknete, že vás děsím, pak tedy: Ještě pořád je tu pravděpodobnost, že jsem úplně mimo mušli a že se pletu. :-)

Pokud ne, pak si myslím, že stát uprostřed dálnice s klapkami na očích a nic nevidět je dost mizerný způsob, jak se ochránit před jedoucími náklaďáky.

Přeji vám hodně lásky, hodně zdraví, hodně síly a hodně štěstí.

Reklama