62d51277e0b96obrazek.pngFoto: Rohlik.cz

Snědlo se přes 5 000 jídel, vypilo 12 500 drinků

Cílem Rohlík zóny bylo nabídnou návštěvníkům festivalu to nejkvalitnější občerstvení od českých farmářů a dodavatelů a dokázat, že ani na festivalu se nemusíte stravovat nezdravě a nekvalitně. Olin Novák, CEO Rohlik.cz k tomu říká: “Víme, že naši zákazníci od nás očekávají jen to nejlepší, a to přesně jsme chtěli nabídnout i návštěvníkům karlovarského festivalu. Jsme nadšení, že se nám to podařilo, o čemž svědčí i to, že náš stan byl téměř neustále plný lidí, kteří si pochutnávali na skvělém jídle, popíjeli drinky, odpočívali v Premium lounge nebo si hráli se svým dětmi v Rohlíček zóně. O tom Rohlík přesně je - boží jídlo a boží služby pro každého.” O oblíbenosti svědčí také počet vydaného jídla a pití - celkem se v Rohlík zóně prodalo přes 5 000 jídel a 12 500 drinků. Nejoblíbenějším pokrmem byl jak jinak než párek Bez kompromisu v rohlíku, kterého se snědlo přes 600 kusů.
 
Ke skvělému jídlu skvělý program

Rohlík zóna však nebyla jen o jídle a pití. Každý večer vystoupili zajímaví hudební umělci, jako je například Zea, Thom Artway nebo Amelia Siba. V Premium lounge probíhaly denně 2 workshopy a ochutnávky s dodavateli s názvem U stolu, kde členové Premium mohli ochutnat třeba prosecca z Prosekárny, pečivo z Artic Bakehouse, cidery Tátův sad, pivo z rodinného pivovaru Zíchovec a další. Olin Novák k tomu dodává: “Ještě z jedné věci máme velkou radost. Přímo na festivalu jsme vytvořili pomyslný most mezi našimi lokálními dodavateli a zákazníky a umožnili jsme jim potkat se osobně právě ve Varech v rámci workshopů u jednoho stolu. Právě proto je Rohlík tak unikátní, protože nabízí farmářské a lokální výrobky na jedné platformě.”
Ti nejmenší měli po dobu otevření možnost hrát si v Rohlíček zóně, která byla téměř neustále plná nadšených dětí a rodičů.

obrazek.pngFoto: Rohlik.cz
 
#RohliknaKVIFF i v roce 2023
Po obrovském úspěchu společnost zvažuje možnost partnerství na dalším ročníku a přemýšlí o novinkách, které by návštěvníkům mohla v příštím roce nabídnout. 62a0a65e6e57aobrazek.png

Reklama