6358f43f6362dobrazek.pngRohlík počítá během svátku s až o třetinu větším zájmem o svou službu než za běžných pracovních dnů. Proto pracuje a cíleně  navýšil kapacity časových oken, kurýrů i zásob, aby zákazníci vyšší nápor nepocítili.

Lutfia Volfová, tisková mluvčí Rohlík.cz, říká: „Zákazníci jsou pro nás prioritou, a proto se snažíme dodat vždy tu nejpohodlnější službu. Dle interního průzkumu vyplývá, že o naši službu je o svátcích až o 30 % větší zájem. I přes vyšší poptávku, která o státních svátcích přichází, jsme ale připraveni doručit veškeré objednávky jako za běžného režimu.”

Během zmíněných 8 státních svátků navíc společnost dlouhodobě zaznamenává zvýšený zájem o svou službu v oblastech mimo velká města, kam lidé běžně jezdí za rekreací. Místa spjatá s turistickým ruchem tak v tomto období pro Rohlik.cz rostou až o 200 %. Jde například o Harrachov, Bedřichov nebo Jičín.


Rohlík slaví s vlaječkami

Vlaječky na auta nejsou jen pro fanoušky hokeje. Rohlik.cz nově uctí státní svátek trikolorou. Ve státní svátky tak uvidíte takto ozdobené nejen prostředky hromadné dopravy, ale také auta Rohlíku, která budou vozit nákupy zákazníkům.

Více na Rohlík.cz.
6358f42ee118cobrazek.png

Reklama