Image-from-iOS-17-.jpg

Společnost se navíc spojila s vedením města Děčín a Národním parkem České Švýcarsko a posílá tamním evakuovaným a hasičům pomoc v podobě jídla a pití. Potřebujete také pomoci? Nebo víte o někom, kdo je v nesnázích? Napište na pomoclesum@rohlik.cz.
 
thumbnail-Image-from-iOS-20-.jpgPožár v Českém Švýcarsku je opravdu neštěstí a nejspíš nikdo nečekal, jak katastrofální bude mít následky. Lutfia Volfová, tisková mluvčí Rohlik.cz říká:

“V Rohlíku nás tato situace velmi zasáhla a hned jsme věděli, že musíme pomoci. Spojili jsme se s vedením města Děčín a NP ČS a hned vyslali první zásilku s vodami a občerstvením do Domova se zvláštním režimem v Děčíně, kde jsou evakuovaní lidé ze zasažených oblastí.”
 
Společnost na svých sociálních sítích napsala výzvu, že pomůže jak bude moci a vytvořila pro ty účely speciální emailovou schránku pomoclesum@rohlik.cz.

Na základě příspěvku se strhla vlna dotazů, zda i zákazníci mohou nějak pomoci. Lutfia Volfová k tomu dodává: “Spojili jsem narychlo síly s Donio a připravili charitativní vouchery v hodnotě 100, 300 a 1 000 korun na podporu oblastí zasaženým požárem, které můžete zakoupit na Rohlíku. 100 % darované částky poputuje na podporu oblastí, které požár zasáhl.”

Další formou pomoci budou finanční prostředky, které generuje privátní značka Miil v rámci kompenzace uhlíkové stopy svých produktů. Společnost se zavázala, že pro neutralizace CO2 poputují peníze na obnovu lesů v oblasti Hřenska. Stačí zakoupit jakýkoliv produkt Miil na Rohlik.cz a přispějete tak na výsadbu nových lesů.
 
 
 
 
 
 

Reklama