Rohlik.cz na trhu již 8 let

Je to již 8 let, co mají čeští zákazníci možnost si výrazně usnadnit život a objednávat nákupy online přes Rohlik.cz. Společnost začala v České republice operovat právě v září roku 2014 a první nákup doručila 21. 9. Od té doby popularita online supermarketu roste a dnes denně doručí přes 20 000 objednávek napříč celou republikou. E-shop nabízí širokou paletu produktů a pořídíte v něm vše od skvělých farmářských a řemeslných produktů až po áčkové brandy, kosmetiku, hračky nebo vybavení do bytu. To vše vám kurýři doručí už za 90 minut od objednání. Novinkou v sortimentu k výročí je limitovaná edice ginu ve spolupráci s palírnou TOSH s názvem GINesis.

632adcdba1101obrazek.png
 
Připijte si s Ginem

Na počest svých 8. narozenin Rohlík přichází s limitovanou edicí exkluzivního ginu GINesis vyrobeného řemeslnou českou palírnou TOSH. S tradicí Rohlík začal minulý rok, kdy k příležitosti svého výročí nabídl zákazníkům gin z dílny lihovaru Žufánek.

632adcf35c101obrazek.png

Minulý i tento rok jde o limitovanou edici pouze 2 000 kusů lahví, které je možné zakoupit pouze na Rohlik.cz. GINesis má unikátní recepturu a obsahuje například šípek, český mák, kůru z růžového grepu, jalovec, koriandr, andělku, tužebník jilmový, meduňku a další bylinky či koření. Design lahve včetně potisku si tým Rohlíku vyvíjel interně, recepturu pak ladil společně s palírnou TOSH.

632add00946c2obrazek.png
 
Speciální narozeninový gin Rohlíku GINesis zakoupíte exkluzivně na Rohlik.cz za 699,90 Kč.
 

Rohlik.cz v kostce

  • V roce 2014 firmu založil Tomáš Čupr s vizí „Eat Well, Live Well“.
  • První nákup Rohlík doručil paní Magdě 21. 9. na pražskou adresu. Paní Magda na Rohlíku objednává dodnes.
  • Rohlik Group po paní Magdě pojmenoval jednu ze zasedacích místností ve svém sídle v pražském Karlíně.
  • Za 8 let Rohlik.cz doručil přes 22 000 000 nákupů.
  • Za 8 let Rohlik.cz obsloužil téměř milion zákazníků.
  • Nejprodávanější produkt na Rohlíku je rohlík. Za dobu 8 let se jich prodalo přes 33 000 000 kusů.
  • Rohlik Group v současné době operuje kromě ČR ještě v Maďarsku, Rakousku, Německu a Itálii. V nejbližší době pak chystá spuštění své služby v Rumunsku a Španělsku.

632adc8b2674eobrazek.png

Reklama