„Typická maminka u nás nakoupí minimálně čtyřikrát měsíčně a z našich průzkumů vychází, že jí ušetříme ročně více než tři dny strávené pobíháním po obchodech a navíc stres, pokud je nucena brát děti s sebou,“ říká Tomáš Čupr, zakladatel Rohlik.cz.
obrazek.png

„Chceme pomáhat rodičům, aby měli více času na své nejbližší. Proto jsme pro ně připravili jedinečný věrnostní program, ve kterém získávají zážitky zdarma pro celou rodinu a mohou vyrazit s dětmi například na celý den do aquaparku. Kromě toho mají produkty za zvýhodněné klubové ceny a dopravu zdarma, takže šetří nejen čas, ale i rodinný rozpočet,” popsal Tomáš Čupr.
 
Za věrnost má zákazník na výběr z malých či velkých zážitků, které si podle výše útraty a získaných bodů postupně „odemyká“. Například celodenní vstupy do zážitkového centra Toboga, Aqualandu Moravia, lístky do Farmaparku Soběhrdy, nebo nabité karty na atrakce ve světově proslulém hračkářství Hamleys. „V září navíc zákazníkům každý bod za nákup automaticky zdvojnásobíme, takže nasbírá body na zážitky ještě rychleji. Nakupování na Rohlíku šetří nejen peníze, ale především čas. Ten pak mohou rodiny strávit společně, a ještě při zajímavém zážitku, který si sami vyberou,“ doplňuje Olin Novák, komerční ředitel Rohlik.cz. 
 
Zájem rodičů je o bio a farmářské potraviny
 
Na Rohlik.cz v tuto chvíli ve velkých českých městech nakupuje přibližně každý 10. rodič. Sortiment požadovaného zboží se odvíjí od potřeb rodiny. „Jsou to především velká balení plenek, kojeneckých mlék, dětské výživy nebo potraviny pro děti. Zvyšuje se i poptávka po bio a farmářských potravinách. Je vidět, že rodiče chtějí pro své děti to nejlepší a dbají na kvalitu. Proto jsme do těchto výrobků ještě více zainvestovali a členi Rohlíčku si je koupí za speciální klubové ceny. Nákup rodičům doručíme zdarma až ke dveřím, naši kurýři ho automaticky pomohou celý vynést přímo do bytu, což v případě velkých a těžkých balení je pro rodiny velkou pomocí,“ řekl Novák. „Díky novým výhodám chceme do našeho klubu Rohlíček přilákat většinu rodičů z velkých českých měst, protože věříme, že si v něm každý najde své výhody,” dodal Novák.
5d88839149238obrazek.png
 
A nejde jen o již zmíněné benefity. Průzkumy mluví jasně: Pokud by rodiče na Rohlik.cz nenakupovali, ročně by v taškách s nákupy nanosili až 1000 kilogramů. Energii a čas ušetří také díky tomu, že do obchodů nemusí jezdit či chodit pešky. Ročně to dělá až 1000 kilometrů na osobu. Klub Rohlíček je tak pro mnoho rodičů nepostradatelným pomocníkem.
5d88841a98871obrazek.png
Rohlik.cz nabízí nejširší výběr nejkvalitnějších potravin na jednom místě. Stále rozšiřuje nabídku lokálního ovoce a zeleniny pod označením Čerstvě sklizeno, která může být již do 6 hodin od sklizně na stole zákazníka. Poctivé rukodělné pečivo dodávají vyhlášení místní pekaři, například Antonínovo a Merhautovo pekařství, a bio a farmářské mléčné výrobky i maso prověření farmáři a řezníci, například Naše Maso nebo Farma rodiny Němcovy. Pokud se rodiče potýkají u dětí s potravinovými intolerancemi, na Rohlik.cz najdou i širokou nabídku bezlepkových nebo bezlaktózových produktů. Vegetariánské nebo veganské rodiny si také vyberou. Ekologickou novinkou letošního roku je nakupování bio potravin i drogerie ve vratných obalech. Rohlik.cz ví, co rodiče chtějí a potřebují.
5d88835a98c6dobrazek.png
 

Reklama