Žít zdravěji! Právě s tímto odhodláním se čtyři české rodiny zapojily do unikátního projektu NATUR Live. Pod dohledem odborníků a návštěvníků www.naturlive.cz už navařily desítky pokrmů a ukázaly, jak tráví svůj volný čas. Soutěž se pomalu blíží ke svému konci. Která rodina vyhraje dovolenou v přírodě?
Hlasujte i vy!

natur

Do hlasování se můžete zapojit přímo na stránkách www.naturlive.cz. Zde také najdete profilové stránky všech čtyř rodin s jejich příspěvky. Jedním ze soutěžních témat je NATUR vaření a snad i květnové nepříznivé počasí přispělo k tomu, že se mu rodiny věnovali opravdu aktivně a zveřejnili na www.naturlive.cz spoustu zajímavých receptů a postřehů z vaření s výrobky Vitana NATUR.

Mnoho zajímavé inspirace v tomto směru přinesla rodina Škopových, která svůj rodinný NATUR Live jenom v rámci uplynulého měsíce zdokumentovala a čtenářům zprostředkovala pomocí téměř 300 fotografií! S produkty Vitana Natur maminka Hana připravila spoustu klasických i zcela nových jídel.

U Kousalů se zase nedávno slavily narozeniny obou synů! Jak tato rodina ukázala, dá se mnoho zajímavých pochoutek připravit i ze zdravých surovin - např. ovocné špízy nebo ředkvičkoví smajlíci. Teď už ale Kousalovi řeší jiné záležitosti. Mladší syn Ondřej si totiž zlomil nohu. I tak ale rodiče dbají na to, aby byl na čerstvém vzduchu a berou ho s sebou v kárce na procházky do přírody.

Příjemnou domácí atmosféru si před pár dny vychutnávali také u Watier, kteří k sobě pozvali tetu s neteřemi a uspořádali pro ně dětskou NATUR party s různými soutěžemi. Rodinné sešlosti se nakonec zúčastnili také babička a dědeček z Poděbrad a do její přípravy se zapojily obě dospělé dcery - Alena i Vendulka.

Nezahálejí ani Zoubkovi, pro které je pobyt v přírodě přirozenou součástí života. V červnu dokonce na svém profilu slíbili, že se vydají na pěší výlet, který jim doporučil jeden z odborníků zapojených do projektu, pan Stráský. Doufejme jen, že si najdou čas o svém zážitku na www.naturlive.cz napsat alespoň pár řádků.

Všechny výše uvedené rodiny jsou důkazem, že kvalitnější a zdravější život, NATUR Live, nevyžaduje tak zásadní kroky, jak by se mohlo zdát. Stačí pár malých změn a všichni se mohou o poznání cítit lépe. Klíčem k úspěchu je vyvážený jídelníček a dostatek pohybu.

Zaujal Vás NATUR Live? Chcete se dozvědět více o zážitcích rodin, které se projektu účastní a zároveň se inspirovat recepty na chutná jídla, ale také tipy na výlety do přírody? Tak neváhejte a navštivte internetové stránky www.naturlive.cz. Se svými radami či tipy se můžete podělit s ostatními čtenáři také vy a navíc registrovaní uživatelé mohou vyhrát vlastní zásobu NATUR produktů.

Projekt NATUR Live dále připravil NATUR hru, u které se pobaví celá rodina. Více informací o této hře a také o lákavých cenách, které je možné vyhrát, naleznete na http://www.vitana.cz/natur-hra/.

Reklama