Pec

Chcete vyrazit s rodinou na hory? Nebo jet jen tak s kamarádkou na příjemný víkend? Máme pro vás skvělý tip, který redakce vyzkoušela. Vyrazte do samého srdce Krkonoš, Pece pod Sněžkou a konkrétně penzionu Level, který se nachází v klidné části zvané Malá pláň. Uvidíte, že načerpáte nové síly na mnoho hektických dní dopředu.

Pec

Penzion Level poskytuje ubytování pro dvacet osob ve dvou až čtyřlůžkových útulných pokojích.

Pec

Vaší volbou je, zda využijete plně vybavenou kuchyňku pro přípravu snídaně či oběda, nebo na snídani zajdete do příjemného penzionu „u sousedů“ (snídani v sousední restauraci si můžete objednat při rezervaci ubytování).

Pec

Pokud se rozhodnete užít si atmosféry a klidu penzionu, věřte, že v kuchyňce najdete vše, co potřebujete (mikrovlnnou troubu, několik lednic, rychlovarnou konvici, nádobí...).
Užít si klidného domáckého stolování můžete v prostorné jídelně, kde se budete cítit jako na chalupě.

Pec

V přízemí penzionu také najdete společenskou místnost s televizorem a rádiem. V malém salonku se určitě pobavíte nejen vy, ale také manžel a již odrostlejší dítka. Najdete tady kulečník a šipky (vše v ceně ubytování), při kterých si užijete mnoho společné zábavy.

Pec

Pec

Když vás ani hry neunaví, můžete využít příjemného prostředí sauny. Věřte, že pokud penzion navštívíte v zimních měsících, budete i během lyžování na saunu pořád myslet.

Pec

Na útulně zařízené pokoje se můžete těšit po celodenních výletech. Pokoje jsou vybaveny tak, aby vám nic nechybělo, mají WIFI připojení na internet, TV se satelitem, WC, sprchový kout, umyvadlo, vysoušeč vlasů, ale i malý minibar.

 

A kam za výlety?

Pec

V penzionu Level jsem byla v lednu, tudíž jsem musela vyzkoušet po několika letech lyže.
V těsné blízkosti penzionu najdete malou sjezdovku, která je jako stvořená pro děti školou povinné a začátečníky. Já jsem zvolila sjezdovku přímo u centrálního parkoviště, je vzdálena cca 10 minut chůze (nad penzionem pravidelně jezdí skibus, který vás na sjezdovku dopraví). Byla jsem na hory tak natěšená, že jsem skibus nevyužila, vzala boby, dítka a šla pěšky. Byla to příjemná ranní procházka. U velké sjezdovky mne zaujala školička lyžování, můžete zde dítěti půjčit veškeré vybavení a vybrat si vhodný lyžařský kurz pro děti. Školičku lyžování můžete vybrat i pro ty nejmenší, zaplatit můžete lekce trvající jednu hodinu, ale i několikahodinový kurz. Přímo vedle dětské školičky je sjezdovka, na které si přijdou na své i ti nejlepší lyžaři.
Sjezdovka je pravidelně upravována a ve skvělém stavu.

Pec
Pokud Vás začnou bolet nohy, nezoufejte, v okolí sjezdovky najdete útulné bufety a příjemné restaurace a vychutnat si tu můžete moc dobrý svařák. :)Pec

Pokud nejste zrovna milovníky lyžování, můžete bobovat, stavět iglú, a to přímo u penzionu. Pokud dáváte přednost relaxaci, fitness a bazénu, navštivte hotel Horizont, který je kousek od penzionu.

Pec

Mám ráda dlouhé procházky, houbaření a sluníčko. Těším se na další návštěvu penzionu Level, na nově zrekonstruovanou slunnou terasu, která je návštěvníkům v letních měsících k dispozici, i na rozkvetlé louky a krásu v samém srdci Krkonoš v penzionu Level.

Pokud Vás penzion Level zaujal tak jako nás, navštivte stránky www.penzionlevel.cz, nebo kontaktujte kancelář pro rezervaci Jakub POZLER, tel. + 420 777 612 354

Reklama