Festival Bambule potěší zejména nejmenší návštěvníky, kteří se v parkové části Výstaviště Praha skutečně vyřádí díkybohatému hudebnímui doprovodnému program s oblíbenými hvězdamin ejen z TV obrazovek. A pokud doma máte teenagery nebo starší děti, vyšlete je na Skateplazu ve sportovní části areálu Výstaviště, kde zároveň proběhnou SkateGames pod taktovkou Czech Skateboarding.

b5.jpg

Hlavní program doplní tematické fun zóny. V Nerfzóně najdete šest střelnic, na kterých bude možné vyhrát oblíbené hračky od firmy Hasbro. V zóně Potter Festu si užijete spoustu kouzelné zábavy, ať již na famfrpálu, hodině lektvarů nebo při přesazování mandragor. V zóně Fun Box pak bude probíhat strhující adrenalinová show na mobilním skoku s triky předváděné na BMX/MTB kolech. Exhibice nejlepších českých bikerů bude ukázkou zpřipravované velkolepé show Michala Nesvadby snázvem Fantazie na kolečkách. Pokud patříte k pohybovým nadšencům jistě vás potěší i parkour zóna připravená ve spolupráci se známým parkouristou a youtuberem Tarym. Čeká navás jeho exhibiční ukázka, škola parkouru i autogramiáda.
 
Pro děti bude připravena také speciální Kouzelná cesta, na které budou plnit rozmanité úkoly a v jejímž cíli si pak za odměnu vytočí na kole štěstí zaslouženou výhru. V ceně vstupenky je i malování na obličej, výroba bambulkového náhrdelníku, tvorba koláží a mnoho dalších aktivit.
 

b4.jpg
„Festival Bambule patří v letošním roce k jedné z našich vlajkových akcí, na kterých se Výstaviště Praha přímo partnersky podílí. Věřím, že už jen tím, že akce proběhne ve zrevitalizované parkové části areálu kolem Bruselské cesty, si návštěvníci užijí velmi pohodové atmosféry. Přestože v určitých částech stále probíhají rekonstrukce, mohu všechny návštěvníky ubezpečit, že se nemusejí obávat žádného většího omezení. Festival Bambule bude zasazen do ojedinělé přírodní kulisy a já osobně se moc těším, že si s rodinou užijeme bohatý program, kdy potkáme třeba známé tváře z dětských televizních pořadů, nebo si vyzkoušíme různé sportovní aktivity, které program festivalu nabízí,“ doplňuje Tomáš Hübl, předseda představenstva Výstaviště Praha.
 
Mezi známé tváře, které každý den festival navštíví, bude patřit také spisovatel Filip Rožek, autor jedné znejúspěšnějších knih roku 2020 – Gump: Pes, který naučil lidi žít, podle níž loni vznikl také stejnojmenný film. Filip Rožek na festival nepřijde sám, osobně ho samozřejmě doprovodí slavný psí hrdina Gump. Společně se zúčastní krátké autogramiády a v závěru každého festivalového dne předají cenu výherci festivalové soutěže.

b3.jpg
 
Festivalové soutěže, která bude probíhat každý den, se mohou zúčastnit všichni návštěvníci. Stačí přijít na festival v zábavném kostýmu a vyfotit se u speciální fotostěny. Pak už jen stačí svou fotku sdílet na Instagramu se soutěžním hashtagem. Z instagramových příspěvků bude každý den vylosován jeden výherce, který získá odměnu v podobě dárkové poukázky na nákup v hračkářství Bambule vhodnotě 2000 Kč, balíček hraček a měšec dukátků od Klubu hraček Bambule. Chybět nebude ani relaxační a food zóna.

b2.jpg
                                                                      
Máte doma starší děti milují skate? Vezměte je na Skate Games!
 
První akce pod názvem Skate Games nejen pro milovníky prkýnek proběhne 14.5. na Skateplaze v parkové části Výstaviště. Vše se odehraje pod taktovkou CzechSkateboarding.

Skate Games nabídnou závod Game of S.K.A.T.E, což je klasický battle. Předvést trickyna zemi, a hlavně co vám protihráč zadá, to bezchybně zopakovat a odvrátit tak úder. Celý souboj končí, když jeden z riderů nasbírá konečný stav písmenek S.K.A.T.E! Mimo jiné se můžete zúčastnit soutěže o nejlepší trick na zemi: Best FLAT Trick. Celý závod Skate Games se pojede dle tradičních TheBerrics pravidel. Mimo Skate Games čekejte doprovodné Best Trick contesty a Open Jamy. Celková výhra: 10 000 Kč.

b1.jpg

Vstupné zdarma, cena registrace je 50 Kč.
 
Více informací ZDE.