Blízká rodina, vánoční stromeček, záplava dárečků, slavnostní tabule… a samozřejmě vánoční pamlsky! To vše je pro nás již léta symbolem pohodových Vánoc. Prožijte nejkrásnější svátky v roce se svými blízkými a čokoládovou hvězdou ORION, která vám již 111 let přináší mnoho štěstí a radosti!

 

Na Vánocích jsou nejkouzelnější ty okamžiky, kdy se vám podaří udělat radost dětem, jejich úsměv a nadšení jsou pro vás jistě tím největším potěšením. Úplně nová ORION Vánoční dětská kolekce byla vytvořena tak, aby zaujala chutí a tvarem bonbonů hlavně děti. Najdete v ní figurky s mléčnou náplní nebo figurky s praskajícími křupinkami, které rozpustile šimrají na jazyku. Nechybí zde ani ovocné polomáčené ORION Arabesky ve zcela nových, hravých tvarech a ORION mince z mléčné čokolády. Figurky a bonbony v kolekci mají vtipné obrázky na obalech, jsou veselé, barevné, a tedy blízké dětem. Co třeba pořídit ještě jeden vánoční stromek do dětského pokojíčku a nechat vaše ratolesti, aby si ho vlastnoručně vyzdobily figurkami z ORION Vánoční dětské kolekce? Radost se pak násobí…

 

ORION Vánoční dětská kolekce (420 g) – Směs čokoládových bonbonů s mléčnou náplní, praskající náplní, bílou čokoládou a polomáčeným želé s ovocnými příchutěmi, doporučená maloobchodní cena: 155 Kč.  

 

Dávají vaše děti přednost ovocnému želé? Zimní varianta oblíbených ORION Arabesek, ORION Veselé Arabesky představuje nové, veselé a hravé tvary určené pro všechny malé nezbedy. Proměňte svého dětského čertíka na vánočního anděla. Odměnou za dobré chování mu bude ORION Arabeska ve tvaru sněhuláka, medvídka, rybičky nebo autíčka. ORION Arabesky z polomáčeného želé jsou v různých ovocných příchutích. Podarujte své ratolesti tímto sladkým dárkem a splňte si taky vy jedno přání – mít před vánoci čas na sebe a trochu klidu.

 

ORION Veselé Arabesky (260 g) – Polomáčené želé s ovocnými příchutěmi, doporučená maloobchodní cena: 64,60 Kč. 

 

Na naši zem dopadly první úlomky z čokoládové hvězdy ORION a přinesly s sebou směs oblíbených ORION chutí Milena, Kofila a Kaštany. Nová, luxusní ORION kolekce oblíbených chutí je složena z plněných čokoládových bonbonů ve tvaru rybiček a šišek, které si nyní můžete vychutnávat ve vánoční podobě, pohodlně v jedné velké bonboniéře. Kolekce má elegantní vánoční obal se zlatým lemováním – hodí se proto i jako dárek pro všechny čokoládové labužníky, kteří na vánočním stromku postrádají důvěrně známé náplně ORION.

 

ORION kolekce oblíbených chutí (364 g) – Vícedruhový dezert z mléčné a hořké čokolády s náplní ORION MILENA, KAŠTANY a KOFILA, doporučená maloobchodní cena: 115 Kč.

  

Umocněte vánoční atmosféru vašeho svátečně nazdobeného stolu třpytem barevných ORION Salonek KOKO, ORION Salonek BANÁNY a nebo ORION Salonek MARGOT. Všechny přicházejí v novém elegantním obalu posetém vánočními hvězdičkami a zcela jistě se stanou báječnou dekorací. A pak je můžete po celé sváteční období vychutnávat, pěkně kousek po kousku, příchuť po příchuti… Na netradiční chuť vás naláká i skvostné překvapení skryté v ORION Salonkách višňových. Vaše smysly ovládne tekutá višňová náplň utajená v lahodném želé. Na dotek malé, na pohled svůdné, chutí návykové… to jsou vánoční Salonky od ORIONu.

 

ORION Salonky KOKO (380 g), ORION Salonky MARGOT (380 g), ORION Salonky BANÁNY (380 g) – Salonky – více druhů, doporučená maloobchodní cena: 70,50 Kč.

ORION Salonky višňové (400 g) – Doporučená maloobchodní cena: 79 Kč.

 

 

 

Přejeme Vám krásné a šťastné Vánoce,

plné pohody, lásky a čokoládového potěšení.