Před odjezdem syna do lázní jsem zjistila, že jsou mu gumovky malé. Museli jsme v neděli ještě narychlo zajet do obchodního centra. Jak nerada chodím s rodinou nakupovat! Manžel je protivný a dává to neskrytě najevo. Syn je unuděný a válí se na všem, co je dostupné. Dcerka, ta zase neustále někam utíká. Před vstupem do obchodu jsme si rozdělili role. Já seženu gumovky a prodavačku, manžel ohlídá dceru a syn bude sedět před televizí, abych věděla, kam nosit boty na vyzkoušení. Bohužel syn má velikost 37. Takže dětské už ne a dospělé ještě ne. No oříšek i pro prodavačku. Nakonec jsme dvoje našly a já zamířila k synovi. Najednou slyším strašný řev. Ohlédnu se tím směrem a tam vyklepaný rudý manžel s řvoucí dcerou v náručí. Jak ji vehementně držel za ruku, aby mu neutekla, tak jí ruku vykloubil v rameni a ručička jí plandala jak hadrové panence. Honem jsme ozkoušeli gumovky, zaplatili a ujížděli se strašným řevem do nemocnice. Bylo mi hrozně a bolelo mě to i za ni.

Ještě před ordinací strašně brečela. Po vstupu do ordinace najednou přestala. A když ji pan doktor prohlížel, tak jí nic nebylo a sestra mi to dala pěkně „sežrat". Zaplatili jsme 90 korun a připadali si jak dva pitomci, co otravují v neděli doktory na pohotovosti. Ono se to spravilo tím, jak jsem jí dala ruku do šátku, jako když je ruka zlomená, a přitiskla jsem si ji k sobě. Rameno samo naskočilo.

No a za chvíli nás čeká nakupování zimních bot a celá rodina má z toho pupínky už teď.

Foto - asi takhle nějak vypadal ten strašný řev.

Řev

Pište nám dnes do 14.00 hodin své vtipné nebo i smutné příběhy o nakupování, při kterých se vám stalo nějaké příkoří - obrala vás prodavačka, ukradli vám nákup, nakoupili jste omylem jiné zboží a podobně. Více o tématu i krásné ceně, kterou můžete vyhrát, se dočtete zde: Nakupovací trable

Reklama