Kameru HTC RE, nový doplněk k mobilu, vezmete do ruky a můžete rovnou fotit. Pro vaše detailní ostré fotky a videa je připraveno 16 megapixelů, Full HD rozlišení nebo skvělý tvar, který padne perfektně do ruky. A pozor dámy, tato vychytávka připomínající malý periskop, se nezalekne ani focení pod vodou.

Kamera

Nemusíte se bát složitého ovládání. Zabudovaný senzor ji automaticky aktivuje hned, co ji uchopíte do ruky. Krátkým stiskem spustí focení, zatímco při delším podržení začne natáčet video. Pořízené fotografie a videa lze snadno spravovat pomocí aplikace v telefonu. Díky stejné aplikace lze kamerku ovládat i na dálku.

Je navržena tak, aby propojení s chytrými telefony proběhlo snadno během pár kliknutí. Aplikace je k dispozici pro telefony s Bluetooth připojením a s operačním systémem Android 4.3 a vyšší a iOS.

HTC RE

Nabídne vám i mimo jiné živý přenos na vlastní YouTube kanál a můžete tak sdílet zajímavý obsah s fanoušky na internetu.

S sebou si ji můžete přibalit nejen do auta, ale i k vodě na focení pod hladinou, nebo na cyklovýlet a připevnit ji na řídítka svého kola.

HTC RE kameru pořídíte v bílé, modré a oranžové barvě za cenu 4 490 Kč.

  • Více informací najdete na webových stránkách www.htc.cz
Reklama