Společnost Kores je tradiční rodinný podnik vyrábějící kancelářské a školní produkty již 130 let. Je na trhu od roku 1887 a dnes nabízí více než 1000 produktů v 15 produktových kategoriích. Výrobky jsou prodávány pod obchodní značkou Kores v 25 jazycích a více než 80 zemích světa.

Školní produkty Kores patří již dlouhá léta mezi dětmi oblíbené školní pomůcky. Nejen že dětem dobře poslouží a potěší je, ale jsou zároveň i ekologické, bezpečné a vyrobené s respektem k přírodě. Níže najdete přehled zejména čerstvých novinek z širokého portfolia Kores.

Pastelky Kolores Mandalas

Novinkou jsou pastelky Kores Kolores Mandalas, které jsou ideální pro vybarvování antistresových omalovánek a mandal. Vynikají snadným jemným a plynulým vedením pastelky a jejich barvy jsou přirozeně intenzivní a jasné díky vysokému obsahu pigmentu. Pastelky Kores Kolores Mandalas nabízejí dětem 50 barev. Cena 250 Kč.

 kores

Lepidlo Glitter Glue

Třpytivé lepidlo Kores Glitter Glue je vhodné pro dekorativní a kreativní lepení. V nabídce je v 5 nových pastelových barvách: žlutá, broskvová, růžová, tyrkysová, fialová. Nemusíte se obávat, protože Glitter Glue je zcela netoxické, neobsahuje rozpouštědla ani kyseliny. Navíc je snadno vypratelné a pro děti bezpečné.  Cena 50 Kč.

kores

Lepicí tyčinka Kores

Klasikou je tradiční lepicí tyčinka Kores, která se stala již symbolem značky. Tyčinka lepí všechny druhy papíru, obsahuje glycerin pro jemné lepení a vzduchotěsný uzávěr zaručuje dlouhou životnost. Je také zcela netoxická, neobsahuje rozpouštědla ani kyseliny. Navíc je snadno vypratelná a pro děti bezpečná. Všechny lepicí tyčinky a tekutá lepidla Kores se vyrábějí v jihočeském Strmilově. Cena 8g – 22 Kč, 15g – 33 Kč, 20g – 40 Kč, 40g – 61 Kč.

kores

Reklama