Přírodní bylinná směs DETOX – nová energie pro váš organismus

V dnešní době se stále více lidí zabývá tím, jak zlepšit své zdraví a kondici. Aktivní způsob života a vyvážená strava – to je základ, který zná skoro každý, ale co takhle začít z gruntu a zbavit vaše tělo škodlivých látek, aby skutečně mohlo začít fungovat tak, jak má. S novou detoxikační bylinnou směsí DETOX to bude opět o něco snazší.

Ahmad

Čisticí a zklidňující bylinná směs od AHMAD TEA London s příznačným názvem DETOX v sobě spojuje nejen sílu přírody, ale i skvělou a vyváženou chuť. AHMAD TEA London DETOX je složen z máty peprné, fenyklu, listů břízy, rozmarýnu, smetanky lékařské, listů kopřivy, zázvoru a černého rybízu – vše v přesném poměru tak, aby se z těla mohly vyplavovat škodlivé toxiny a přitom se ve vašem šálku pojila chuť a aroma.

A jak tato detoxikační směs funguje?

Fenykl společně s mátou pročistí váš organismus a povzbudí náladu, zázvor zase zbaví únavy a zlepší trávení. Listy břízy a kopřivy dodají vitalitu a vnitřní klid, pročistí tělo i mysl a vy tak lépe najdete harmonii potřebnou k Ahmad teaodbourání každodenního stresu. Výtečná chuť černého rybízu doplněná vůní pampelišky a rozmarýnu promění šálek vašeho čaje ve skutečný požitek. Přímo z kořenů přírody k vám přichází síla, která dodá vašemu tělu novou energii a doplní potřebné živiny a minerální látky – to vše bez umělých příchutí, sladidel a kofeinu.

Bylinná směs DETOX od AHMAD TEA London je k dostání v balení po 20 čajových sáčcích v samostatně balených unikátních alupacích, které uchovávají váš čaj vždy čerstvý a v té nejvyšší kvalitě.

I když bylinná směs DETOX je skutečnou novinkou na českém trhu, společnost AHMAD TEA London rozhodně nováčkem není.

AHMAD TEA London byl založen v Londýně Ahmadem Afsharem už téměř před třiceti lety a od té doby nabízí svým spokojeným zákazníkům po celém světě pestrou paletu černých, zelených, ale i ovocných čajů, ze které si vybere opravdu každý. Řada oblíbených zelených čajů vychází z klasické plné chuti přes osvědčené ovocné příchutě až ke zcela překvapivým a originálním kombinacím. Neváhejte je vyzkoušet! Budete velmi mile překvapeni. AHMAD TEA London nabízí své čaje v té nejvyšší kvalitě a každý šálek se pro vás stane mimořádným zážitkem.   

Dopřejte svému organismu jarní očistu a žijte opět naplno!

Ahmad tea

Doporučená MOC – 54,90 Kč (20 alu sáčků)

Reklama